Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

5 tipů kam vyrazit na víkendovou dámskou jízdu: Na těchto místech to prostě stojí za to

Ruku na srdce. Každé z nás čas od času dobře padne víkend bez chlapa. Podívejte se spolu s námi, kde si s kámoškami přijdete opravdu na své. Ať už v lůně přírody, nebo ruchu velkoměsta.

Aqua Dome – Oberlängenfeld, Rakousko
Tak tento stylový a luxusní hotel, patří mezi naše favority. Nabízí totiž úžasný výhled na Ötztalské Alpy, okouzlí vás elegantními pokoji a najdete v něm jediný termální pramen v západním Rakousku. Velkolepá architektura, vytváří absolutně harmonický soulad s okolní přírodou. Zrelaxujete v nádherných lázních v exteriéru, užijte si přírodní kosmetické ošetření a dopřejte si skvělou masáž šitou na míru vaším potřebám. Do města to máte na skok a pokud toužíte ochutnat místní speciality, přijdete si také na své. No a co víc, si ve společnosti nejlepších kámošek přát, ne?

Resort Svatá Kateřina – Počátky, Česko
Pokud hledáte skutečnou oázu klidu a patříte mezi milovnice jógy, věřte, že lepší místo nenajdete. V Resortu Sv. Kateřina, můžete dokonale zrelaxovat, nerušeně meditovat a udělat i hodně pro své zdraví. Odložte mobil, počítač a vychutnávejte si zdravé jídlo, čistý vzduch a dostatek pohybu. Uvidíte, že po takovém víkendu se budete cítit jako znovuzrozené. Toto je ideální místo pro detoxikaci těla i mysli. A ten sklenku vína večer vám bude odpuštěn, tak si ho dopřejte.

Kouzelná samota- Vrchotovy Janovice, Česko
Jak prozrazuje samotný název, Kouzelná samota je místo, které najdete zcela mimo civilizace. Hned ve středu luk a polí se nachází něco tak krásné, že se sem budete chtít pravidelně vracet. Původně zemědělská usedlost dostala díky velmi citlivé rekonstrukci majitelů nový šat a nabízí harmonický relax. Zapomeňte na wifi a pracovní povinnosti. Nechte se rozmazlovat nicneděláním a vychutnejte si klid, který to tu nabízí.

Kempinski hotel Berchtesgaden – Berchtesgaden, Rakousko
Pokud se řadíte mezi ženy, které jsou akční a rady poznávají nová místa, milují turistiku, tak zde jste na správné adrese. Toto místo je ideální právě na poznávání a pravou, „nepocházejícího“ turistiku. Určitě si jděte prohlédnout Orlí hnízdo, absolvujte plavbu po po smaragdovém jezeře Königsee na ostrov sv. Bartoloměje. Nezapomeňte si prohlédnout nejstarší solnou důl v Evropě, zastavte se na kávičku, či sklenice vína v kouzelném Berchtesgadenu.

Naturhotel Rainer – Racines, Itálie
Toto místo vás určitě dostane rodinnou atmosférou, kterou nabízí. Zbavte se celodenního stresu, zařaďte rychlost zpět a zhluboka se nadechněte. Přírodní komplex, ve kterém je vše dokonale harmonizovány tak, abyste se cítili co nejlépe, vám právě toto nabízí. Užijte si chvíle ve wellness, které se rozprostírá na 2.000 m2, podlehněte chutím místní gastronomie. Uvidíte, že po víkendu zde se budete cítit fantasticky.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články