Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Kvalitní dětské postýlky – kvalitní spánek dětí

Organismus novorozence se díky spánku (dětské kolébky) regeneruje, posiluje a rozvíjí svůj imunitní systém. Dítě díky dostatečnému a kvalitnímu spánku (dětské postýlky) samozřejmě také správně roste. Podle vědců má spánek již u kojenců silný vliv na pozdější výkonnost a tvorbu paměti. Proto je tak důležité, aby byl dětský spánek (cestovní postýlky, multifunkční dětské postýlky) již od narození kvalitní. Dalo by se s klidným svědomím říci, že spánek již od počátku utváří lidskou bytost. Zpříjemněte proto svým dětem spánek například nebesy a moskytiérami do dětských postýlek, držáky nebes pro dětské postýlky, ozdobnými volánky do dětských postýlek, peřinkami do postýlek, polštářky do dětských postýlek, spacími vaky, kvalitními dětskými matracemi, dětským povlečením, dětskými prostěradly, relaxačními polštáři do dětských postýlek a podobně.

Novorozenci toho naspí opravdu hodně

V průměru si schrupnout 16 až 20 hodin denně. Nespí samozřejmě v jednom kuse. Doba spánku je rozdělena do jakýchsi četných zdřímnutí. Vždy po probuzení novorozence je vhodná doba pro krmení a kojení a také pro převlečení do čistého kojeneckého oblečení.

Péče o novorozence je opravdu náročná

Ještě náročnější se však stane období po šestinedělí, kdy začnou děti trávit spánkem pouze 15 až 16 hodin denně. Tím, jak se délka spánku snižuje, vyžadují naši drobečci více pozornosti a také opatrnosti. Na místě jsou zábrany do postýlek, bočnice do dětských postýlek, bezpečné boxy do dětských postýlek, mantinely do postýlek, klíny do dětských postýlek, polohovací podložky do dětských postýlek, hnízdečka do dětských postýlek, kapsáře do postýlky, ohrádky pro děti. Pro lepší manipulaci s dětskou postýlkou je vhodná kolečka pro dětské postýlky. Pro dostatek úložného prostoru jsou fajn také šuplíky pro dětské postýlky. Vše potřebné pro vaše děťátko najdete na eandilek.cz.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články