Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

5 základních P dnešních mužů: Které potřeby musí mít vždy naplněny?

Všichni toužíme po tom, abychom byli šťastní. Harmonie, klid a spokojenost jsou toho devizou. A přestože se potřeby mužů a žen v některých věcech zásadně liší, v určitých oblastech, máme mnoho společného. Po čem však muži skutečně touží?

 1. Obdiv = muž potřebuje aby na něj byla partnerka hrdá
  Upřímný obdiv ze strany partnerky, představuje pro většinu mužů, obrovskou motivaci. Postupovat, posouvat věci k jasně definovatelným cílem. Samotný obdiv, mužů nejen motivuje, ale je také jakousi odměnou za úspěchy, které se jim již podařilo dosáhnout.

Čtěte: Zakázané sexuální praktiky. Které jsou ještě přípustné a které už přes čáru?

Právě tato forma inspirace, jim pomáhá postavit se zodpovědně vůči situacím, které je čekají, ale na první pohled, již nejsou jednoduché. Úkolem ženy je obdivovat muže takového jaký je a ne přetvářet ho na nějaký obraz. Tehdy to nabírá realistické kontury, které i mají význam. A on je sám je vnímá jako vlastní motivaci posouvat se dál.

 1. Náklonnost = vyjádření lásky
  Náklonnost jako taková, v sobě skrývá několik jednotlivých aspektů. Aspekt ochrany, jistoty, útěchy, uznání, tedy kroků, které představují alfu a omegu, vztahu samotného. Projev náklonnosti k tomu druhému, vysílá jasný signál lásky, důležitosti a pochopení. Muži velmi intezivně vnímají, pokud při nich stojíme zejména v těch horších situacích. Samotná láska a náklonnost jsou snad nejdůležitějšími pojivy vztahu jako celku.
 2. Sexuální uspokojení = obraz toho, že chcete být partnerovi citově a fyzicky blízko
  V mnoha případech si zamieňamie náklonnost a sexuální uspokojení. Jde však o skutečně zásadně rozdílné a diametrálně odlišné věci. Sexuální potřeba, totiž v určitém smyslu, předchází váš vztah a je od něj nezávislá.

Chtít se milovat a toužit být milován, když jste zamilovaný, je prostým obrazem toho, že chcete být partnerovi citově a fyzicky blízko. A muži mají tuto potřebu velmi intenzivní. Takže rozhodně je důležité neposouvá ji do pozadí, ale věnovat jí pozornost.

 1. Rozhovory = jedna z nejvýznamnějších emocionálních potřeb
  Ano, rozhovory nejsou důležité pouze pro ženy, ale skutečně velmi intentzívne, je vnímají i samotní muži. Ačkoli to mnohokrát neradi přiznávají.

Komunikace je základem fungování jakéhokoliv vztahu, v kterékoliv jeho fázi. Je důležité si to připustit a uvědomit. Mluvte se svými partnery o všem, ptejte se jich na jejich vnímání věcí kolem, zajímejte se o jejich pocity a poslouchejte. Ale tak opravdu. Nejen proto, že by se to mělo.

 1. Společnost ve volném čase = spojení, které vám dává vizi trvanlivosti
  Víte jak se to říká: „Kdo se spolu baví, spolu zůstává.“ Tak tato věta, to celé vystihuje snad nejlépe. Společný čas je ve vztahu něco, co skutečně nedokážete ničím jiným nahradit. A je mimořádně důležité, věnovat tomu i pozornost.

Bavte se spolu, choďte na procházky, jezděte na kole, začněte se věnovat stejným koníčkům … Cokoliv dokážete dělat společně se počítá. Jednoduše, to z dlouhodobého hlediska, dává vztahu vizi trvanlivosti.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články