Pondělí, 17 ledna, 2022
aktualne

Klobouk jako koruna osobnosti: Tyto variace byly IN kdysi a populární jsou i dnes

Klobouková móda, prošla vrámci několika staletí obrovskými změnami. Měnil se jejich vizuál, použité matriálů, no faktem zůstává, že dámy vždy nosili klobouk. A to...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Achát jako talisman

Podobně jako křišťál, safír nebo hematit a další, i achát vám může dokonale posloužit jako talisman. Můžete ho u sebe nosit v podobě šperku nebo ho mít v přírodní neupravené formě v kapse nebo tašce, kterou s sebou nosíte.

Achát vám má zajišťovat dlouhý život, úspěch a držet při vás jen ty dobré přátele. Tento minerál slouží jako uzemňovací kámen, který vám dodá citovou a rozumovou rovnováhu, což znamená, že všichni nepřátelé se budou držet daleko od vás.

Jako každý talisman, tak i ten achátový byste měli pravidelně čistit. K pravidelné očistě vám pomůže proud vlažné vody, pod kterým svůj amulet omyjete. Také je můžete nechat přes noc v misce vody spolu s křišťálem, který achát zároveň očistí. Pro nabití achát nechte na slunci. Svůj talisman pak noste kdekoliv na těle a pro klidný spánek ho umístěte pod polštář, aby byl v blízkosti hlavy.

To funguje i v případě, chcete-li harmonizovat místnost. V takovém případě umístěte achát kamkoliv.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články