Pondělí, 17 ledna, 2022
aktualne

Klobouk jako koruna osobnosti: Tyto variace byly IN kdysi a populární jsou i dnes

Klobouková móda, prošla vrámci několika staletí obrovskými změnami. Měnil se jejich vizuál, použité matriálů, no faktem zůstává, že dámy vždy nosili klobouk. A to...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Beauty produkty s omlazujícími účinky. Díky nim dosáhnete sebevědomí mladé ženy

Denní esence Sensai Essence Day Veil, která působí jako ochrana před UV zářením i jako péče o pleť proti známkám stárnutí. Je formulování světelnou technologií Optical Lamella Technology, díky čemuž vytváří hedvábný závoj a chrání pleť

před negativními vlivy UV záření a ztrátou hydratácie.Vďaka speciální ingrediencí proti stárnutí Koishimaru Silk Royal ™ pleť zůstává pevná a tedy i prozářená světlem.

Technologie Cellox-B3 chrání proti oxidativnímu stresu
Anthelios Age Correct SPF50 od La Roche-Posay díky nové technologii Cellox-B3 chrání pleť proti oxidativnímu stresu a vnějším agresorům. Je vědecky navržen tak, aby minimalizoval poškození buněk v důsledku UVA a UVB záření, znečištění a infračerveného záření. Je to revoluční produkt, ve kterém se tedy setkává maximální ochrana a pokročilá péče proti stárnutí pleti.

Retinal, 11krát účinnější než retinol
Noční omlazující sérum s retinální Omorovicza (Beautysecret) bylo navrženo tak, aby pleti poskytlo všechny atributy důležité pro zpomalení stárnutí a vy jste se probouzeli se zdravou a mladou pletí. Produkce elastinu a kolagenu urychluje obnovu kožních buněk, sjednocuje tón pleti a redukuje ucpávání pórů a tvorbu mazu. Retinal pracuje až 11-krát rychleji než retinol. Je vhodný i na citlivou pleť, jejíž například právě zmíněný retinol nedělá dobře.

Kyselina hyaluronová proti stárnutí a Alor vera jako ochrana před škodlivinami
Intenzivní omlazující péče Naturalis Bio Super Cream s kyselinou hyaluronovou je skvělým společníkem do kabelky a oceníte ji v případě, že chcete dopřát pleti klid a zpomalit stárnutí. Obsahuje také čerstvé aloe vera z eko zahrad spa resortu Naturalis, díky čemuž pleť chrání před vnějšími nežádoucími vlivy.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články