Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Emily Ratajkowski se stala maminkou. Její miminko si může vybrat, jakým pohlavím chce být

To, že nosí pod srdcem děťátko, oznámila modelka Emily Ratajkowski opravdu pompézní – konec konců, jak jsou na to při ní fanoušci zvyklí. Ve spolupráci s magazínem Vogue totiž nafotila několik digitálních animací, ve kterých si hladila už vypouklé bříško a tím pádem prozradila, že se brzy stane mámou.

Už tehdy se však připravila na nejčastější otázku, se kterou se setkávají všechny budoucí maminky. Na rozdíl od nich však Emily měla v otázce rodu svého dítěte jasno. „Když s manželem řekneme, že jsem těhotná, jakmile nám pogratuloval je otázka – a co byste chtěli aby to bylo? “ Přiznala v rozhovoru Emily a dodala, že nad touto otázkou se spolu se svým manželem Sebastianem Bear dlouho zamýšleli. „Tehdy odpovíme, že pohlaví nebudeme vědět dokud naše dítě nedovrší 18 let a neřekne nám to samo, “ prozradila dále modelka. I když se to mohlo zdát jako vtip, faktem je, že to dvojice myslí vážně – a dbá na to, aby se jejich společný potomek cítil co nejlépe.

Bere ohled na budoucnost
Tento názor se však stále setkává s pochopením a Emily přiznala, že ani její nejbližší okolí to ze začátku nebralo příliš vážně. Ona si však s manželem stojí za svým. „Na našem postoji je něco pravdivé. Naznačuje možnosti, které jsou mnohem složitější než jakékoliv pohlavní orgány, s nimiž by se naše dítě mohlo narodit. Pravdou je, že nemáme ponětí kdo mi roste v bříšku, “ vysvětlila svůj postoj pro Vogue Emily.

  1. března se pochlubila krásným snímkem na sociální sítě, na kterém už drží své vysněné miminko. 29-letá modelka sice prozradila jméno, ale podle jejího názoru miminko nemá žádné pohlaví. Zatím.

„Sylvester Apollo Bear se připojil na naši životní cestu. Tajně přišel na svět 8. března 2021 v jedno z nejvíce surreálný, krásných a láskou plných ran v mém životě, “ napsala k fotce, na které kojí své miminko Emily. I když jméno naznačuje, že se jedná pravděpodobně o chlapečka, modelka odmítá jakékoliv genderové stereotypy. Chce ho vychovávat v neutrálním duchu, což má své odůvodnění.

„Nelíbí se mi, že vnucuje genderově založené předsudky lidem, natož dětem. Chci být rodičům, který dovolí svému dítěti ukázat se kým je. A přesto si uvědomuji, že i když doufám, že se mé dítě dokáže určit kam v tomto světě patří, bude bez ohledu na to čelit nepopiratelným omezením a konstrukcím pohlaví před tím než se narodí či naučí mluvit. „

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články