Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Hlídačka, která vám změní život

Snila jste o dětech a věřila, že vás čekají dny jako z červené knihovny? Překvapila vás realita, která je v naprostém kontrastu s vaší vysněnou rolí? Dítě pláče, zlobí, nespí a dostat do něho nějaké jídlo je nadlidským výkonem? Máte toho lidově řečeno plné brejle a nevíte, kam dřív skočit? Požádejte o pomoc profíky.

Není žádnou ostudou pořídit si k ruce chůvu. Paní na hlídání dětí má v dnešní době už každá druhá matka, která se nemíní z dětí zbláznit. Dnešní ratolesti jsou totiž mnohem akčnější, než byla generace jejich rodičů a vyžadují větší míru pozornosti. To školené chůvy z agentury Slunečnice dobře vědí.

Chůva jako členka rodiny

Hlídání dětí v Praze mají v malíčku. Můžete se na ně obrátit s požadavkem na pravidelné i jednorázové hlídání. Chůvy respektují kolorit rodiny a berou dítě jako osobnost. Každá rodina si může chůvu vyzkoušet jeden den zdarma. V případě, že si ji oblíbí natolik, že si bez ní své další fungování nebudou umět představit, může si ji rodina rezervovat jako dvorní hlídačku pro sebe.

Všechny chůvy z agentury procházejí pečlivým výběrovým řízením, jehož součástí je úspěšně složení psychologických testů. Dbá se u nich na kvalifikaci, odbornost, ale i na chuť a opravdový zájem chůvy o hlídání dětí jako poslání, ne jen jako o výdělečnou činnost.

Spokojenost zaručena

Dobrá chůva není pouze obyčejná hlídačka, ale dbá na tělesný i duševní rozvoj vašeho dítěte. Vnáší do jeho světa dítěte nové impulzy a je milou pomocnicí rodiny, která je k dispozici, když ji rodina potřebuje.

Veškeré nabízené služby jsou diskrétní a nikdo se o nich nemusí dozvědět. Vše bude šlapat tak, jak má. Vaše tchýně bude koukat, jak to najednou zvládáte a uznání určitě dojdete i u své vlastní matky. V neposlední době bude nadšený i váš manžel, na kterého budete mít opět více času. Pomocnice k dětem je k nezaplacení. Oficiální agenturní ceny jsou v porovnání s tím dumpingové.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články