Pondělí, 17 ledna, 2022
aktualne

Klobouk jako koruna osobnosti: Tyto variace byly IN kdysi a populární jsou i dnes

Klobouková móda, prošla vrámci několika staletí obrovskými změnami. Měnil se jejich vizuál, použité matriálů, no faktem zůstává, že dámy vždy nosili klobouk. A to...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Hlídačka, která vám změní život

Snila jste o dětech a věřila, že vás čekají dny jako z červené knihovny? Překvapila vás realita, která je v naprostém kontrastu s vaší vysněnou rolí? Dítě pláče, zlobí, nespí a dostat do něho nějaké jídlo je nadlidským výkonem? Máte toho lidově řečeno plné brejle a nevíte, kam dřív skočit? Požádejte o pomoc profíky.

Není žádnou ostudou pořídit si k ruce chůvu. Paní na hlídání dětí má v dnešní době už každá druhá matka, která se nemíní z dětí zbláznit. Dnešní ratolesti jsou totiž mnohem akčnější, než byla generace jejich rodičů a vyžadují větší míru pozornosti. To školené chůvy z agentury Slunečnice dobře vědí.

Chůva jako členka rodiny

Hlídání dětí v Praze mají v malíčku. Můžete se na ně obrátit s požadavkem na pravidelné i jednorázové hlídání. Chůvy respektují kolorit rodiny a berou dítě jako osobnost. Každá rodina si může chůvu vyzkoušet jeden den zdarma. V případě, že si ji oblíbí natolik, že si bez ní své další fungování nebudou umět představit, může si ji rodina rezervovat jako dvorní hlídačku pro sebe.

Všechny chůvy z agentury procházejí pečlivým výběrovým řízením, jehož součástí je úspěšně složení psychologických testů. Dbá se u nich na kvalifikaci, odbornost, ale i na chuť a opravdový zájem chůvy o hlídání dětí jako poslání, ne jen jako o výdělečnou činnost.

Spokojenost zaručena

Dobrá chůva není pouze obyčejná hlídačka, ale dbá na tělesný i duševní rozvoj vašeho dítěte. Vnáší do jeho světa dítěte nové impulzy a je milou pomocnicí rodiny, která je k dispozici, když ji rodina potřebuje.

Veškeré nabízené služby jsou diskrétní a nikdo se o nich nemusí dozvědět. Vše bude šlapat tak, jak má. Vaše tchýně bude koukat, jak to najednou zvládáte a uznání určitě dojdete i u své vlastní matky. V neposlední době bude nadšený i váš manžel, na kterého budete mít opět více času. Pomocnice k dětem je k nezaplacení. Oficiální agenturní ceny jsou v porovnání s tím dumpingové.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články