Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Jak chutná luxus: Módní domy z celého světa servírují kromě oblečení i zmrzlinu, cukrovinky, či životní styl

Pokud patříte mezi milovnice módy a gastronomie, tak teď si přijdete na své. Podívejte se spolu s námi na místa, kde to dýchá luxusem a skutečnými kulinářskými specialitami.

gucci Osteria
Ano je to fakt. Zejména v posledním období se život módního průmyslu neustále točí kolem jídla. Je to zejména tím, že v éře internetu se luxusní věci staly mnohem dostupnějšími jako kdysi a tak třeba pracovat na budování přímého kontaktu se zákazníky a nabídnout jim jakousi přidanou hodnotu. Výjimečnost, exkluzivitu a něco navíc. A módní dům Gucci v tom má zcela jasno. Pokud toužíte po netradičním kulinářském zážitku s puncem luxusu, vaše kroky by měly směřovat do Gucii Osteria. Restauraci najdete ve Florencii a díky menu šéfkuchaře Massima Bottury, který se pyšní třemi michelinskými hvězdičkami, si rozhodně přijdete na své. Skutečný zážitek na talíři, s přidanou hodnotou je to, co vám toto místo může nabídnout.

The Polo Bar, Ralph Lauren
Jednoduše na sociálních sítích stejně dobře jako propagace módy funguje skvěle i jídlo s extra hodnotou. Jako jeden z prvních, to pochopil Ralph Lauren. Patří mu bar v NY, restaurace v Paříži kavárna v Londýně. To co u něj najdete je kvalita, ty nejlepší suroviny a speciální přístup, kdy jste maximálně hýčkáni. Autorské restaurace jsou prostě aktuálním hitem, který lidé milují.

Marchesi, Prada
Když milujete cukrovinky a jsou pro vás slabostí, rozhodně byste měli navštívit cukrárna Marchesi 1824, v Londýně. Patří společnosti Prada Group, která je synonymem luxusu. Vše, co zde nabízejí je unikátní a promyšlené do posledního detailu. Od samotného navrhování interiéru, až po poslední sousto sladkých hříšnosti, které si vložíte do úst.

Citron, Jacquemus
Simon Porte Jacquemus, zakladatel a umělecký ředitel domu Jacquemus, jedné z nejpopulárnějších francouzských značek, zval hosty na svou prohlídku jen pár měsíců dozadu, pozvánkou v podobě čerstvě upečeného chleba. A dobře věděl, co dělá. Okamžitě se jeho pozvánky šířily na sítích jako viral. Tím však jeho gastronomické překvapení ani náhodou nekončí. Na bulva Champs-Élysées otevřel kavárnu, pro opravdové milovníky exkluzivity. Najdete zde nejlepší francouzské sýry, kvalitní čerstvý chléb, či dezerty populárního cukráře Cédrica Groleta. Úplnou klasikou je ten ve tvaru citronu s citronovou pěnou navrchu.
nocí, kdy se cítíme skutečně milované

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články