Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Jak se nalíčit k bílé? Zdůrazněte přirozenou krásu a podtrhněte look broskvovým nádechem

Tyto dny jsou jako stvořené na to, abychom si je rozzářily. Zkuste ze skříně vytáhnout bílé kousky a vytvořit k nim svěží look. Uvidíte, že vám to přidá na sebevědomí i náladě.

Bílá je nová černá. No i při tomto faktu, je třeba vědět, jak se k danému outfitu nalíčit. Nám to prozradila make – up artistka Veronika Jelínek Vargová a přidala i pár velmi praktických rad. Inspirujte se její triky.

Trendy jsou různé, avšak víme si vybrat a přizpůsobit je ke svému typu obličeje a pokožky. Tomu bychom měli dávat vždy prioritu.

Nude make-up
Založený na vyzvednutí vaší přirozené krásy. Nechte vyniknout vaše rysy obličeje a vsaďte na zemité odstíny. Využijte make-up a kontúring pouze v tlumených odstínech. Důležité je také vytvarovat obočí. Odstíny z konturovací palety, klidně použijte i na oční víčka. Na rty jen velmi opatrně nude rtěnku / nejlépe matný.

Rozzářená pleť s broskvovým nádechem
Při tvoření make-upu vsaďte na dokonalou PLEŤOVKA. Zmatněnou na lokalitách / střed čela / brada / pod očima … To jsou zóny, kde lesk nemá co hledat.

Celé líčení by mělo být v jedno tónu. Pěnové broskvové líčka, které se dají krásně vrstvit, vytvářejí svěží efekt. Celkový efekt doplňte lesklým korálovým rtěnkou, GLITROVÉ rozjasňovačem a využijte velmi opatrně techniku ​​kontúringu.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články