Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Jsme ochotné riskovat dlouhodobý vztah, manželství i rodinu. Pro pár nocí, kdy se cítíme skutečně milované

I když se nevěra připisuje spíše mužům, ani my ženy nepatříme do kategorie neviňátek. A pro pár vášnivých nocí jsme ochotné obětovat opravdu hodně. Zeptali jsme se vás, jak to vnímáte a kdy jste byli skutečně schopné vzdát se pro jednu noc téměř všeho.

Láska občas dokáže potrápit. Někdy mnohem více než chceme a potřebuje. A přestože se nevěra ve značné míře připisuje mužem, ani my ženy v tom nejsme úplně nevinně. Mnohokrát, jsme jen pro pár nocí vášně, pochopení, touhy a vzrušení, ochotné riskovat opravdu hodně.

Nebylo to plánované, cílené, ale stalo se
„Já osobně jsem ženy, které měly kohokoliv, mimo svého partnerského svazku odcudzovala. Tedy až do momentu, kdy jsem se do této kategorie, nezařadila i já sama. S Emilem jsme byli zasnoubeni, dva roky, ale nikam jsme se neposouvaly. Progres v našem vztahu nenastává v žádné oblasti.

A i když jsem po nikom jiném netoužila, nastal okamžik, kdy jsem se v posteli ocitla s jiným. Nebylo to plánované, cílené, ale stalo se. Dodnes nevím jak se jmenoval. Emil netuší, že jsem mu byla nevěrná. A ano, i tato jedna noc mi stála za to, abych se znovu cítila žádaná. Neboť právě to je něco, co mi dlhoddobo v našem vztahu chybělo. „(Alexandra, 34)

Můj manžel mi po narození dcery, přestal projevovat náklonnost
„Podle mě se nedá zevšeobecnit, zda patří do kategorie nevěrníků spíše muži nebo ženy. Já sama jsem se ocitla ve vztahu, ve kterém jsem uvnitř cítila opravdu nepotřebná. Můj manžel mi po narození dcery, přestal projevovat náklonnost v jakémkoliv směru. Připadala jsem si, že si ode mě drží odstup, ale nerozuměla jsem tomu, proč je to tak.

V jeden večer, jsem se ocitla v ložnici cizího chlapa, který po mně opravdu toužil. Šlo o jeden z nejlepších sexovat mého života. Tehdy jsem nad tím vůbec nepřemýšlela. Byla jsem zkrátka odhodlaná nechat můj aktuální život a být tu pro něj. Jemu však o nic nešlo – tedy jen o jedno. „(Simona, 28)

Všichni toužíme po lásce, obdivu, Uzana. A pokud nám některá z těchto potřeb není naplňována, děláme chyby. Občas mnohem větší a intenzivnější, jak si vlastně připouštíme.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články