Pondělí, 4 prosince, 2023
aktualne
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Kabát, který nikdy nevyjde z módy: Kdykoliv si ho obléknete, tak Vás nikdy nezklame a budete vypadat báječně

Někdy stačí mít v šatníku ověřené kousky a nemusíte si pak lámat hlavu nad tím, co na sebe. Jedním z takových je jednoznačně trenčkot. Obehrát písnička, která ale za každým vypadá jednoduše skvěle a není mu co vytknout.

Trenčkot s cyklo šortkami
Ležérní styl na vysoké noze. Tak lze nazvat look, ve kterém odhalíte nohy, ale zároveň do tohoto sportovně laděného outfitu vnesete kousek ženskosti. Nezávislá žena, která si jde vlastní cestou a nepotřebuje na sebe zbytečně poutat pozornost.

Kožené rukavice jako atypický detail
Jedním z aktuálních doplňků této sezóny, který ožil, jsou kožené rukavice vytaženy po celém předloktí. V ulicích metropolí jsme je však mohli vídat málo, o to více očekáváme, že další sezónu bude tento trend posílen. S trenčkotem nabírá zcela jiný spád.

Elegance s prvky grunge stylu
Trenčkot dokáže být i jiný než klasický. Prvky grunge stylu a londýnské esence nezávislosti spjaté s mládím do něj vnášejí velmi osobitý postoj ženy. Ženy, která se nebojí výzev a ráda bourá zažité pravidla. Ne však tak, aby jejich znehodnotila, ale tak, aby do nich vnesla kus své osobnosti a charismatu.

Kombinace s proužky
Trenčkot a proužkované topy. Charakteristický rukopis pro šéfredaktorku australské mutace časopisu Vogue. Dokáže ji nosit věčně a vždy patří mezi nejlepší oblečené dámy Fashion Week. Na tom je vidět, že některé ověřené styly prostě nikdy nestárnou.

Tailored textura
Trenčkot nemusí být vždy jen béžový. Textura z oblíbených Blazer dodá tomuto kabátu nový dech a energii. Čím více oversized, tím lépe a nic víc než tento dominantní kousek netřeba. Zachrání vás totiž vždy, když to budete potřebovat a nezklame vás nikdy.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články