Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Kdo ji dohnal k psychickému zhroucení? Nový dokument o Britney Spears odhaluje šokující skutečnosti

Jméno ikonické zpěvačky se v médiích skloňuje stále častěji. Ne však kvůli hudbě, jakoby si přála – ale kvůli její momentálnímu stavu a nechtěnému způsobu života.

Zpěvačka Britney Spears se do vod showbyznysu dostala ještě jako mladá, nezkušená teenagerka. Popová diva si fanoušky získala téměř okamžitě už svým prvním singlem Baby One More Time, který se umístil na předních příčkách ve všech světových hitparádách. Image nevinné a mírně naivní školačky, se stal koncem 90. let ikonickým a mnoho zpěvaček se ho snažilo napodobit. Nikomu se však nepodařilo získat takovou obrovskou slávu a zájem jako Britney. Ta už bohužel v raném věku pochopila, že sláva nepřináší jen pozitiva.

Psal se rok 1998 a Britney měla v té době pouze 17 let. Přesto se jí v rozhovorech ptali otázky na tělo – s kým randí, s kým přežila nejlepší sex a jakou velikost podprsenky nosí. Do těchto rozhovorů nezasáhly její agenti, dokonce ani vlastní rodiče. I když si Britney i kvůli těmto kontroverznosti budovala kariéru, faktem je, že byla loutkou v rukou jiných.

Zničena kvůli nejbližším
Právě zmíněný dokument zaznamenává život Britney Spears z hledáčku médií. Ke zhoršení její psychiky se podle něj připsal i její bývalý přítel Justin Timberlake. Známý zpěvák, tanečník a herec se podle několika svědků nechoval k Britney příliš ukázkově, právě naopak. Dopomoci jí ke zhoršení zdravotního stavu měl právě po rozchodu. Snímek O Britney totiž obsahuje také útržky z rozhovoru Timberlakea v rádiu, ve kterém nevhodně rozebírá jejich intimní život, což také diváci vnímají od zpěváka jako bezohlednost. Justin po shlédnutí dokumentu přijal výzvu fanoušků a Britney se omluvil.

„Viděl jsem všechna označení fanoušky a chci říct, že mi je skutečně opravdu líto momentů, kdy mé chování způsobilo problémy – když jsem mluvil příliš nebo naopak, neřekl nic. Speciálně se chci omluvit Britney a Janet Jackson (pozn. Redaktora – Justin měl nevhodné rastisticky orientované narážky), protože mi na těchto ženách záleží a respektuji je a vím, že jsem selhal. Všichni si zaslouží více a přijímám odpovědnost za své chování, “ zveřejnil na sociální síti Justin, čímž potvrdil, že si uvědomuje, že k “ zničení “ Britney pomohl i on sám. Rozhodující hřebík udělil Britney její bývalý manžel, tanečník Kevin Federline. Ten po rozvodu nejenže získal velkou část jejího majetku a zároveň nemalé výživné na sebe, ale zároveň i společných syny.

Otec jako zástupce
Po tom, jak se Britney Spears po rozvodu a odebrání syny psychicky zhroutila, byla zbavena svéprávnosti. Ta už však trvá neuvěřitelných let a zpěvačka bez povolení svého otce nemůže ani překročit práh svého domu. Přestože se její stav výrazně zlepšil, soud zamítl její žádost o ukončení opatrovnictví. Nepochodila ani když žádala změnu a chtěla, aby její majetek spravovala její mladší sestra. Jediné vyjádření, které pocházejí od Britney, jsou ty na sociálních sítích. Často však více šokují a matou, ale fanoušci se domnívají, že by mohlo jít o skryté odkazy. Zda je to však skutečně tak, je sporné. Faktem však je, že tanečky, jakož i zvláštní Self, působí mimořádně divně.

Do dnešního dne není jasné, proč jí musela být udělena nesvéprávnost na takové dlouhé období. „Závisí na kalifornském soudu, což je pro mou dceru nejlepší. Nikoho do toho nic není, “ prozradil otec Britney pro web PageSix a dodal, že toto je jejich soukromá věc. Novináři, kteří natočili snímek Osvoboďte Britney Spears, však mají jiný názor.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články