Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Khloe Kardashian šokovala fanoušky. S mužem, který ji třikrát podvedl, chce mít další dítě

Je už zvykem, že vztahy členek klanu Kardashian bývají pořádně komplikované. Výjimkou není ani Khloe, prostřední sestra, která na sebe nechtěně vzbuzuje pozornost kvůli nevěrnému partnerovi.

Už od momentu, kdy vyšlo najevo, že má Khloe Kardashian vztah se známým basketbalovým hráčem, se na dvojici spustila vlnka kritiky. V době, kdy si Koko, jak známou celebritu přezdívají, začínala s Tristanem Thompsonem, on čekal dítě s jinou. Byla to právě slavná Kardashianka, která mu měla pomtotať hlavu natolik, že Tristan opustil svou partnerku v pokročilém stádiu těhotenství, jen pár týdnů před porodem. I když se oba vůči takovým informacím ohradili, faktem je, že data nelžou. Dvojice se spolu jako pár ukázala už na podzim, přičemž Tristanova bývalá partnerka porodila začátkem prosince.

Nevěry a výsměch
I když zpočátku Khloe prezentovala jejich vztah jako dokonalý a lásku svého života, jak Tristana několikrát pojmenovala, zaplavovala romantickými vyznáními, opak se ukázal pravdou. Hoc ani samotný sportovec nešetřil štědrými dary a honosnými oslavami, nakonec se čestně nedokázal zachovat ani k této partnerce. Po tom, co Khloe otěhotněla, ji totiž podvedl a to dokonce dvakrát. Jeho druhá nevěra vyšla najevo jen tři dny před porodem. Aby toho nebylo málo, nechyběly ani důkazy v podobě fotografií, které zaznamenávaly příchod do hotelu s neznámými ženami či videozáznam, na němž se Tristan líbá a osahává rovnou dvě ženy.

I když byla Khloe zhroucená a její rodina za ní okamžitě přijela, holčička True přivedla na svět v pořádku už následující den po provalení šokující nevěry. Tristanovi dokonce dovolila, aby za ní přišel do nemocnice.

Po dlouhých týdnech se mu tento čin rozhodla odpustit, ale zdá se, že to nebylo nejšťastnějším rozhodnutím. Na párty, na níž se Khloe nezúčastnila, se totiž líbal s tehdejší nejlepší přítelkyní Kylie Jenner, Jordyn Woods. Toto už Kardashianka tak snadno rozdýchat nevěděla, ale přece to zvládla a rozhodla se strávit karanténu právě s Tristanem. Důvodem byla jejich dcerka True.

Naivní?
Aby toho nebylo málo, nejnovější se Khloe přiznala, že by s Tristanem měla opět ráda další dítě. A to i přes společné minulosti, kterou si dvojice zažila. Toto rozhodnutí přišlo přes karanténu, když si uvědomila, že True je stále sama. „Stále, když přidám video True, Kim Kardashian mi napíše, že se nemůže hrát sama se sebou celý život, “ prozradila v rodinné show Khoé důvod, proč začala přemýšlet nad dalším miminkem. „Nikdy jsem si nepředstavovala, že bych měla mít jen jedno dítě. Speciálně se nyní přes karanténu cítím špatně, True nemá nikoho, žádnou kamarádku, “ vyjádřila se Kardashianka dál a dodala, že toto téma rozebírala už i se sportovcem.

„True roste a já cítím, že už je čas mít druhé dítě, “ řekla Khloe, zatímco basketbalista přikývl a souhlasil. „Ano, líbí se mi ten nápad, “ vyjádřil se na kameru Thompson. Nuž, zdá se, že se rodinka opět rozroste.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články