Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Klobouk jako koruna osobnosti: Tyto variace byly IN kdysi a populární jsou i dnes

Klobouková móda, prošla vrámci několika staletí obrovskými změnami. Měnil se jejich vizuál, použité matriálů, no faktem zůstává, že dámy vždy nosili klobouk. A to se ani v 21. století nemění.

V dnešní době je možností skutečně mnoho, stačí si vybrat ten, který se vám líbí tvarově. Samozřejmě klasikou a univerzální volbou jsou velké plstěné klobouky. I ty se však objevují v mnoha barevných odstínech a dávají tak prostor vyniknout vaší osobnosti, či aktuální náladě.

Styl, který vás vrátí v čase
K elegantnímu outfitu se zaručeně bude hodit klobouk, který zkrátka nikdy nevyjde z módy. Jednoduchý, nadčasový doplněk, dokáže změnit opravdu hodně a důkazem je i tento variabilní look. Tón v tónu nikdy nezklame a podčiarkente ním právě zmíněnou eleganci.

Co se týče materiálu, nemusíte sáhnout jen po plstěné klasice, vynikne i slaměnými varianta. Tento styl, vás vrátí v čase a vy se budete cítit sebevědomá a výjimečná.

Ležérnost, která okouzlí
Ať už nám věříte nebo ne, i tento retro kousek si našel své místo ve světě módy a aktuálně je považován za velmi trendy a moderní kousek. Móda a neustále vrací a tento doplněk na hlavu je toho důkazem. Takto zkrátka rozhodne přilákáte pozornost okolí.

Stylový klobouk ve stejné barvě s kabátem je skvělou volbou. K bezchybnému vzhledu, už jen stačí jednoduchá plisovaná sukně, kvalitní brýle a hotovo. Nic víc vám netřeba.

sofistikovaná Bohemka
Pokud upřednostňujete něco méně nápadné, sáhněte po tomto typu klobouku. Dávejte si však pozor na to, jak upravíte svou korunu krásy pod ním. Je totiž důležité, aby vlasy podtrhovaly váš celkový look a to co jím chcete říct.

Dobrou volbou jsou klasické vlny, rovné vlasy, či beach waves. Ano, při kloboucích, třeba myslet i na takový detail.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články