Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Láska na druhý pokus. Odpustila jsem nevěru a do dnešního dne to nelituji

Každý z nás má vyhrazený názor na nevěru a to, zda by ji vůbec dokázal odpustit. Je to však skutečně tak a umíme s jistotou říci, že to tak i v případě nepěkného odhalení bude?

Dominika jsem znala už od střední školy. I když se mi stále jistým způsobem líbil, ani jeden z nás se neodvážil udělat první krok. Upřímně řečeno – na konci studia jsem to i trochu litovala. Naše cesty se totiž rozdělili a zatímco jsem se já přestěhovala do hlavního města, on poputoval do Prahy, kde dlouhá léta žil. Naše osudy jednoho dne spojila náhoda na jednom z našich firemních večírků. Jako zaměstnanec příbuzné firmy se tam totiž objevil a já jsem od prvního momentu, jak jsem ho uviděla, byla v úžasu. Nejenže výrazně zmužnel a zkrásní, tentokrát měl v sobě něco, čemu se nedalo odolat. Obrovskou charisma.

Zdálo se, že tak, jak ho vnímám já, vnímal i on mě. Jakmile mě spatřil totiž popošel ke mně a řekl jak skvěle vypadám. Uvnitř jsem skákala od radosti, ale zároveň jsem se snažila držet na zemi. Co když má přítelkyni? Co když je jen zdvořilý? Co když to napětí, které mezi námi panovalo čtyři roky, prostě zmizelo?

Moje pochybnosti naštěstí neměli pravdu a chemie mezi námi nevyprchala. Po třech setkáních jsme totiž oba neváhali ani vteřinu a řekli si, že to spolu zkusíme. Asi po třech měsících jsem se za ním přestěhovala do Prahy. I když se to zdálo většině mých přátel příliš rychle, věděla jsem, že dělám správně a o svém rozhodnutí jsem nepochybovala. Cítila jsem, že Dominik je ten pravý.

Párty na firemním večírku
Přibližně po půl roce našeho soužití přišlo pozvání na další firemní párty. Tentokrát jsem se však cítila v nevýhodě, protože jsem nikoho neznala, a tak jsem se rozhodla zůstat doma. „Je to na tobě. Byl bych rád, kdyby si přišla, ale zároveň tě nechci do ničeho tlačit, “ řekl mi na margo mého rozhodnutí Dominik, no já jsem svůj názor nezměnila. Pustila jsem si film a užívala večer se sklenkou vína. Když však přešlo několik hodin a můj milovaný se mi neohlásil, začal mě svírat pocit strachu. Co když se mu něco stalo?

Nezvedl mi ani jeden telefonát. Domů přišel kolem druhé ráno s tím, že se mu vybil mobil. Vzápětí si však sedl za stůl v kuchyni a tvářil se vyděšeně. Tušila jsem, že se něco špatného stalo, ale bála jsem se zeptat … až to nakonec dostal ze sebe sám. Podvedl mě. „Pili jsme. Pili jsme strašně moc, byla tam Kristýna a já najednou .. nechci jsem to, nevím co mi to napadlo. Promiň, “ dostal ze sebe a mně se na malý okamžik zhroutil svět. Chtěla jsem křičet, ale místo toho jsem se zmohla jen na slzy.

odpuštění
Zdrcující novinu jsem hned ráno oznámila své nejlepší kamarádce. „Miluje tě, lituje to. Byl opilý, “ uzavřela to a já jsem věděla, že má pravdu. Vyrovnat se s potupou a bolestí však bylo o něco těžší. Stálo nás to několik dní nerozprávania se a dlouhé týdny odpouštění. Dnes, po více než roce však vím, že to stálo za to. Náš vztah byl sice napjatý, ale dokázali jsme to opravit a já stejně šťastná, jako na začátku. Všechny mé pochybnosti zmizely poté, jak mě Dominik požádal o ruku. Rozhodnutí odpustit mu nelituji – i když to bylo těžké, skutečně to stálo za to.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články