Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Mini korekce, maxi efekt: Tyto zkrášlovací rituály si zamilujete

Někdy úplně obyčejná změna, kterou zvládnete i doma v koupelně, dokáže hotové zázraky. Podívejte se, jak svou krásu podtrhnout a malými triky si přidat na atraktivitě.

Ne každá žena je ztotožněna ať menšími nebo většími invazivními zákroky, přesto, chce vypadat skvěle. Pokud i vy patříte do této kategorie a přirozená krása je pro vás klíčová, vsaďte na absolutně perfektní, efektivní a jednoduché triky, které nám prozradila skutečná odbornice na krásu – Karolína Volkov, majitelka salonu krásy DnJ DNA. My na její rady nedáme dopustit, protože přesně ví o čem mluví a svou prací i žije. Takže STOP skalpelem, téměř vše, zvládnete i doma v koupelně.

„Starý – dobrý“ korektor
Tento trik většina z vás zná, ale pokud není na čase ho zařadit do své make-up rutiny. Stačí si vybrat korektor o 1-2 stupně bledší k odstínu make-upu, zda v případě, že make up nepoužíváte, k vaší pleti a aplikovat na váčky pod očima, na střed nosu či nad péřové srdíčko. Díky tomuto mini triku, dostanete efekt instagram „filtru“.

Zakryjete ním totiž váčky pod očima, zúžíte nos, zda opticky zvětšíte rty. Pokud i máte v koupelně jen 5 minut tento efekt ve spojení s nanesením tvářenky působí, že jste odpočatí a spokojená, což je samozřejmě combo k nezaplacení.

Tvářenka, rtěnka či stín na oči?
Věděli jste, že nejvíce na vzestupu jsou momentálně multifunkční produkty? Vizážistky to vědí už roky, ale momentálně přišla tato osväta ik nám duše. Na trhu je už najdete spoustu.

Například tentýž nude narůžovělý rtěnku, pěkně rozzáří i vaše líčka a neuškodí i zcela jemný zásah na oční víčko – barvy se na obličeji krásně spojí a budete vypadat přirozeně a upraveně za méně času a místa v kabelce. Fantazii se meze nekladou zkuste i jemný lesk jako rozjasňovač, výsledky opravdu stojí za to.

Lash Curler
Každá žena, která ho používá vám řekne, že je to GAME CHANGER. Jde o kleštičky na řasy, které je opravdu jednoduché použít jen se jich není třeba bát, nemáte nimi totiž co pokazit. Díky vytočeným řasám oko působí přitažlivější a hlavně, maskara se nanáší opravdu mnohem jednodušší. Tato malá investice a pár sekund vašeho času, opravdu vědí změnit váš „pohled“ na věc.

Rekonstrukční kúra na vlasy
Zničené vlasy dobře nevypadají, že? Nejenže přidávají na věku, ale také ubírají na sebevědomí a při tom je to řešitelný problém. Salony krásy momentálně nabízejí řadu rekonstrukčních kúr, které mají schopnost vlas „opravovat“.

Třeba si jen dát pozor na rozdíl mezi slovem regenácia a rekonstrukce, regenerace totiž znamená jen vylepšení něčeho zničeného a rekonstrukce reálné i řeší váš problém – to je ta, kterou hledáte.

Takové vlasové kúry, nebývají ani příliš drahé, ani nezaberou mnoho času, takže se jich opravdu vyplatí dopřát vlasům alespoň jednou za 2 měsíce – pro vaše vlastní dobro.

lymfodrenážní masáže
Určitě znáte když vám při dietě jdou první kila rychle dolů a také k tomu známou větu: „To je všechno voda“. Je to pravda, my ženy se hned z několika důvod přirozeně závodních – některé více a některé méně.

Lymfodrenážní masáže ať přístrojové, nebo ruční jsou obrovským pomocníkem. Tlak, který je při nich vyvíjen tělo přirozeně odvodňuje tím, že probudí náš „lymfatický“ systém.

Ať už jde o oteklé nohy, pocit nafouknutí a potíže, nebo samotné hubnutí, opravdu pomáhají a co je na tom celém nejlepší – při této proceduře si jen lehnete a relaxujete, takže napomůže i vaší psychické rovnováze.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články