Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Mnoho zásnub měla, a přece se nevdala. Paris Hilton oslavila 40 let a opět se zasnoubila

Na světě není člověka, který by zřejmě neregistroval jméno Hilton. Miliardové impérium, které vlastní síť prestižních hotelů, zajistil luxus všem příslušníkům rodiny. Mezi nimi i Paris.

Snad největší reality hvězda 90. let si toho vyzkoušela během svého života dost. Po nepříliš úspěšných pokusech ubírat se pěveckou a hereckou kariérou, se rozhodla zůstat při tom, co jí v daném čase šlo nejlépe. Spolu s Nicole Richie (pozn. Redaktora – adoptovaných dcerou zpěváka Lionela Richieho), se kterou tvořila nerozlučné duo, vymietali nejznámější hollywoodské bary. Pochopitelně tam zaznemávali jeden skandál za druhým a Paris se tak denno denně dostávala na titulky těch nejznámějších bulvárních plátků, které ji častovali jako bohatou dědičku neschopnou vpratať se do kůže.

Po bujarém teenagerském období nenásledovalo útlum, právě naopak. Miliardová dědička se rozhodla přece jen prorazit na trhu a spolu s Nicole přišla s netradičním formátem televizní show. Ta se sice zakládala na jednoduchém konceptu, který sestával ze sledování života bohatých lidí – konkrétně nejen Paris a Nicole, ale i jejich rodin. Dcera zpěváka však později z tohoto formátu odstoupila a Paris nezbývalo nic jiného, ​​než v tom pokračovat sama. Přišla s dalším, tentokrát o něco netradičnější nápadem, který rychle proměnila na jednu z nejúspěšnějších reality show. V ní si hledala svou novou nejlepší kamarádku, která by ji doprovázela na všechny párty, ale i prestižní akce. Soutěžící tehdy museli plnit bizarní úkoly, kdy je Paris umístila do baru plného chlapů s tím, že kolo vyhrává ta, která získá nejvíce telefonních čísel. Mimo jiné se museli umět dobře oblékat a dělat její skvělé Garda.

nešťastné lásky
Největší, tentokrát však nechtěná sláva, přišla v momentě, kdy randila s pokerovým hráčem Rickem Salomonem. Ten krátce po rozchodu s blonďatou kráskou zveřejnil video z jejich ložnice, které se okamžitě stalo vyhledávaným porno hitem. Přestože Paris a její rodina okamžitě konala, bylo už pozdě. Kopie se rozšířily do celého světa a navzdory milionům na účtu celebrita zažívala jedno z nejhorších období svého života. Do jejího soukromí se od toho momentu dobývali bulvární novináři, ale i neznámí hackeři, kteří několikrát měsíčně stěhovali data z jejího mobilu – jen aby se přiživily na vlně, kterou Paris nevědomky způsobila. „Když se dostalo ven to video, cítila jsem se zraněná a zničena. Nebyl to někdo, koho jsem znala jen tak, byla to osoba, kterou jsem znala roky, “ prozradila v retrospektivním interview.

Paris měla problém v tomto období problém věřit mužům i kvůli tomu, že krátce před randění s pokerovým hráčem zrušila zásnuby se svou první velkou láskou. Rick, který jí měl být oporou, tak paradoxně způsobil opak. Přesto se zdá, že se Paris z nešťastné události poměrně rychle posbírala – už o pár týdnů na to se ukazovala po boku zpěváka skupiny Backstreet Boys, Nickem Carterem. „Paris byl ten nejhorší člověk, s jakým jsem si mohl začít. Když se na to podívám retrospektivně, krmila všechny mé špatné stránky a podporovala mě v neustálém, zničujícím pártyovaní, “ prozradil ve své biografii zpěvák a dodal, že jejich krátký, jen několik měsíční vztah, měl na něj špatný dopad.

Hned po jejich rozchodu Paris skočila na dalšího muže, konkrétně Parisa Latsise, se kterým se po osmi měsících i zasnoubila. Ani tyto zásnuby však neskončily svatbou a milionářka byla opět v náručí dalšího chlapa. Na otázku médií, zda se přes rozchod stihla přenést, odpověděla stroze: „Je mi to jedno, už se o to nezajímám. “ Po svém boku vystřídala několik dalších známých chlapů, mezi nimi herce Joshe Hendersona, zpěváka Benjiho Maden či DJe Afrojack. Se zásnubami si však dala klid – ovšem jen na několik let.

Lásku stále hledá
Jen před třemi lety oznámila Paris svůj další, seriózní vztah. Tentokrát se však jednalo o herce Chrise Zylku, se kterým se již od prvního momentu zdály jako idylický pár. O pět let mladší herec a model si kvůli Paris zrušil i sociální sítě a oči měl jen pro svou milovanou blondýnu. Nikdo se nedivil tomu, že ji nakonec i požádal o ruku.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články