Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Nakupujte méně oblečení, ale více nadčasové kousky: Stylistka prozrazuje, co využijete v každém ročním období

Pokud si svůj šatník poskládáte z pár základních kousků, nejenže se vám budou mnohem snadněji, tvořit denní outfity, ale budete s sebou i spokojenější. Stylistka prozrazuje, které kousky využijete celoročně a vydrží vám celé generace.

„I současná situace s korona krizí nás utvrdila v tom, že nepotřebujeme mít přeplněné šatníky, ale spíše nadčasové a kombinovatelné kousky,“ prozrazuje Michaela Sabolová – stylistka a Image poradkyně. Nechte se inspirovat její tipy, co do šatníku IMPLEMENT, nejen na jednu sezónu, ale i opravdu z dlouhodobého hlediska. V konečném efektu, to šetří nejen vaše finance, ale přispívá to ochraně životního prostředí a navíc vám to poskytuje určitou formu osobní svobody.

Tyto kousky by měl váš šatník obsahovat
Ženský šatník by měl obsahovat jedno nebo dvě saka dobrého střihu – ideální tmavé a světlé, nebo vzorové dále dvoje-troje denní šaty, pouzdrová sukně, dlouhá nebo plisovaná sukně, kostýmové kalhoty, 2-3 halenky, z toho alespoň jedna by měla být bílá.

O lněných výrobcích si můžete přečíst i zde: Rodina z Oravy vyrábí krásné věci z přírodních materiálů: Jejich tvorbu si hned na první pohled zamilujete

Neměly by vám chybět ani jeansy lahodící vaší postavě, šortky, trička s výstřihem z kvalitního materiálu, svetřík s výstřihem V, kvalitní kabát, případně trenchcoat, tělové lodičky a bílé tenisky.

Styl není o značkách a cenách. Je dobré investovat do kvalitních slunečních brýlí, hedvábné šátky, kvalitní kabelky, kozaček, lodiček, kožené bundy – takových, které vydrží několik sezón a povýší každý outfit, na zcela jinou úroveň.

V létě vsaďte na kombinaci bílých nebo kvietkových dlouhých šatů s jeansové bundou, páskovými sandálky, proutěných kabelkou a slaměným kloboukem. Pokud chcete ukázat nohy, zvolte riflové šortky a lněnou halenku.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články