Pondělí, 17 ledna, 2022
aktualne

Klobouk jako koruna osobnosti: Tyto variace byly IN kdysi a populární jsou i dnes

Klobouková móda, prošla vrámci několika staletí obrovskými změnami. Měnil se jejich vizuál, použité matriálů, no faktem zůstává, že dámy vždy nosili klobouk. A to...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Nakupujte méně oblečení, ale více nadčasové kousky: Stylistka prozrazuje, co využijete v každém ročním období

Pokud si svůj šatník poskládáte z pár základních kousků, nejenže se vám budou mnohem snadněji, tvořit denní outfity, ale budete s sebou i spokojenější. Stylistka prozrazuje, které kousky využijete celoročně a vydrží vám celé generace.

„I současná situace s korona krizí nás utvrdila v tom, že nepotřebujeme mít přeplněné šatníky, ale spíše nadčasové a kombinovatelné kousky,“ prozrazuje Michaela Sabolová – stylistka a Image poradkyně. Nechte se inspirovat její tipy, co do šatníku IMPLEMENT, nejen na jednu sezónu, ale i opravdu z dlouhodobého hlediska. V konečném efektu, to šetří nejen vaše finance, ale přispívá to ochraně životního prostředí a navíc vám to poskytuje určitou formu osobní svobody.

Tyto kousky by měl váš šatník obsahovat
Ženský šatník by měl obsahovat jedno nebo dvě saka dobrého střihu – ideální tmavé a světlé, nebo vzorové dále dvoje-troje denní šaty, pouzdrová sukně, dlouhá nebo plisovaná sukně, kostýmové kalhoty, 2-3 halenky, z toho alespoň jedna by měla být bílá.

O lněných výrobcích si můžete přečíst i zde: Rodina z Oravy vyrábí krásné věci z přírodních materiálů: Jejich tvorbu si hned na první pohled zamilujete

Neměly by vám chybět ani jeansy lahodící vaší postavě, šortky, trička s výstřihem z kvalitního materiálu, svetřík s výstřihem V, kvalitní kabát, případně trenchcoat, tělové lodičky a bílé tenisky.

Styl není o značkách a cenách. Je dobré investovat do kvalitních slunečních brýlí, hedvábné šátky, kvalitní kabelky, kozaček, lodiček, kožené bundy – takových, které vydrží několik sezón a povýší každý outfit, na zcela jinou úroveň.

V létě vsaďte na kombinaci bílých nebo kvietkových dlouhých šatů s jeansové bundou, páskovými sandálky, proutěných kabelkou a slaměným kloboukem. Pokud chcete ukázat nohy, zvolte riflové šortky a lněnou halenku.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články