Pondělí, 17 ledna, 2022
aktualne

Klobouk jako koruna osobnosti: Tyto variace byly IN kdysi a populární jsou i dnes

Klobouková móda, prošla vrámci několika staletí obrovskými změnami. Měnil se jejich vizuál, použité matriálů, no faktem zůstává, že dámy vždy nosili klobouk. A to...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Oslava ženy, její vnitřní síly a odhodlání: I tuto myšlenku s sebou nesou kolekce z Fashion Weeků

Přestože se v aktuální době, Fashion Week přenesli spíše do virtuálního světa, nic jim neubírá na atraktivitě. Právě naopak, návrháři se pohráli nejen se samotnými kolekcemi, ale i myšlenkami, které s sebou nesou.

Givenchy
Faktem zůstává, že pandemie koronavíru stále ovlivňuje způsob, jakým funguje fashion průmysl a změnám, se tak nevyhnuly ani Fashion Week. Přestože se nesou v jiném duchu, na jaký jsme zvyklí, neubírá jim to nic na atraktivitě. Právě naopak.

Matthew M. Williams postaral o jednu z nejpůsobivějších kolekcí, módního domu Givenchy. Unikátní modely, vyzařující nadčasovou auru, symbol něžnosti, ale zároveň nespoutanost a odvahy ženy, se promítají i do prezentovaných modelů.

Max Mara
Max Mara i teno rok vzdává poctu všem sebevědomým, ambiciózním ženám, které vědí, co chtějí a jdou za tím. Jejich osobnost je pro ně klíčovou, zakládají si tom, že žena má možnost volby ve všem a měla by se prezentovat v tom, v čem se cítí krásná.

Jde o kombinaci strohého britského stylu, doplněného trendy italskými prvky. Klasické kabáty, plisované sukně, maxi pleteniny, či nestárnoucí bombery. To vše vás rozzáří. Max Mara, jednoduše ví jak na to.

Kolekce, která nese jméno 1951 přináší s sebou všechno to, co definuje značku samotnou, ale zároveň ji obohacuje o nadčasové a moderní aspekty.

Balmain
Zábavné, nápadité, plné barev, odvahy, ale zároveň i praktické! Ano i takto vypadá nová kolekce a prezentace nejnovějších trendů, z dílny Balmain na toto období. Za vším opět stojí kreativní ředitel Olivier Rousteing, který touto kolekcí zazářil na pařížském týdnu módy.

V liniích se snaží podtrhnout ženskost, nezávislost a podpořit míru svobody. Kombinace odvážnější a výraznějších, barev, materiálů, nechává prostor pro prezentaci individuality, každé jedné ženy.

Právě óda na ženu, je v těchto dnech nejen vrámci fashion sféry, velmi diskutovanou a žádanou.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články