Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Revoluční enzymy: Enzymoterapie Vás zbaví vrásek, akné, pigmentací a poradí si i s celulitidou


Enzymoterpia je v zahraničí mimořádně populární, ale u nás se on ní příliš nemluví. Přestože má prokazatelné výsledky a dokážete ní docílit wau efekt. Na obličeji, či problematickém bříšku.

Ochablá pokožka, vznik vrásek, to vše mnohokrát připisujeme přibývajícímu věku. Avšak kombinace make-upu, prachu a mazu, na naší pleti, po celém dni, jsou zodpovědné za to, že ucpávají póry a zabraňují pokožce dýchat. Právě proto, hraje důkladné odlíčení každý večer, velmi podstatnou roli, vrámci kosmetické rutiny.

Jinak budete neustále bojovat s problémy s podrážděnou, mdle či zapálenou pletí. To víme všechny. No následně je však velmi podstatné i to, co děláte ráno. Tedy to, jak ke své pleti přistupujete během dne. A také, zda se jí vrámci věku, věnujeme dostatečně.

Díky bioaktivním enzymem, dokážete převychovat svou pleť i pokožku
Péče o pleť mimo domu, tedy u odborníka je velmi důležitá. Zejména, pokud jste ve věku po 30 – tce, kdy i drobnými zákroky víte, hodně změnit, napravit a doslova pleť převychovat. Přesně na takovém principu, funguje také enzymoterapie. Toto ošetření pracuje se séry plnými živých enzymů a dokáže opravdu velmi snadno a efektivně vymazat vrásky, akné či pigmentové skvrny na počkání.

„Skutečně je potvrzeno, že svým přírodním složením, představuje účinnou alternativu chemickým přípravkem. Enzymoterapii, ovlivňujeme pevnost ochablého tkáně, víme krásné dosáhnout lifting obličeje, zpevnit kontury, korigovat jizvy, zbavit se dvojité brady.“

„Kombinací jednotlivých enzymů, kořeny jsou podobné enzymem našeho organismu, připravujeme totiž sérum, zacílené přesně na řešení konkrétního problému. To je největší benefit,“ vysvětluje MUDr. Eva Galbavá, dermatoložka.

Mikrovpichmi se sérum aplikuje do problematické části. Stačí vám 30 minut, takže to klidně zvládnete i během polední přestávky. Je to skutečně rychlé, efektivní a právě takové drobnosti, dokáží vrátit ztracené sebevědomí.

Co všechno takto dokážete řešit:
Ochablé kontury obličeje
Vrásky na tváři – na čele, kolem očí, kolem rtů, brady, na tvářích
Ztracenou pružnost a pevnost pokožky na obličeji
Ochablou pokožku na krku, kolenou
Povislou kůži na ramenou
Jizvy po akné
Nechtěné oční váčky s otoky
Nežádoucí tukové „polštářky“ na břiše a bocích
dvojitou bradu
Celulitidu na stehnech, hýždích a břiše
strie

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články