Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Šortky 5x jinak: Takto je využijtete v každém ročním období

Šortky v šatníku se dají skutečně využít na desítky způsobů. Podívejte se spolu s námi, jak vytvořit skvělý ležérní street style look, zda chic elegantní verzi.

„Šortky by měli mít místo v šatníku každé milovnice módy a to nejen v létě, ale po celý rok.“ Milovnice módy, žena, která je v oblasti fashion více než doma, Michaela Sabolová – stylistka a Image poradkyně, nám prozradila, jak je nosit, abyste byli trendy, chic, ale zároveň se cítili pohodlně, za každého počasí. Inspirujte se jí radami.

riflové šortky
Riflové šortky jsou stálicemi našich šatníků a je jisté, že z módy stejně jako klasické rifle, ještě dlouho nevyjdou.

Trendové jsou šortky s vyšším pasem, které opticky zúží boky. Doplňte jejich bílou nebo pastelovou halenkou, páskovými sandálky a cross body kabelkou.

Paper bag
Jedním z nejvděčnějších typů šortek na léto jsou rozhodně tzv. „Paper-bag“, které dostaly název podle vysokého typu pásu, který má vpředu široké sklady s opaskem.

Díky volnějšímu střihu nohavic, svědčí dámám všech konfekčních velikostí. Opasek vytvoří ženskou siluetu přesýpacích hodin. Dají se nosit s halenkou nebo topem.

Kožené nebo koženkové šortky
Kožené či koženkové šortky, jsou ideální na podzim a zimu do chladného počasí. Krásně vyniknou s vysokými semišovými kozačkami nebo neprůhlednými punčochami a kotníkovými botami na hrubé podrážce.

O lněných výrobcích si můžete přečíst i zde: Rodina z Oravy vyrábí krásné věci z přírodních materiálů: Jejich tvorbu si hned na první pohled zamilujete

Zároveň je dokáže využít i během letních večerů, v kombinaci s transparentním topem a sandály.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články