Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Štíhlé nohy za týden?

Pokud toužíte po krásných, štíhlých nohách, dosáhnout takový efekt můžete iv průběhu sedmi dnů. Bude to však chtít vaše odhodlání a také dávku sebezapření. No výsledek bude stát za to!

Pokud toužíte po opravdu krásných nohách, jedno je jisté. Této partii třeba věnovat pozornost. Tato sestava, vám zabere 20 minut denně, ale výsledky na sobě budete pozorovat skutečně dlouhodobě. Efektivní, rychlé a účinné cviky by se měly stát součástí vaší běžné rutiny.

 1. Bruslařské poskoky
  Představte si jak vypadají rychlobruslaři. Vizualizujte si pohyb, který při sportu dělají. Přesně to totiž budete dělat, jen bez bruslí. Mírně se rozkročte a střídavě, v průběhu skoků, zanožujte levou a pak pravou nohu. Vydržte minutu bez přestávky a opakujte ve dvou sériích.
 2. Side-to-side plié
  Rozkročte nohy, špičky směřují dopředu. V tomto postoji jděte do dřepu a vydržte 30 sekund. Pak se mírně v kolenou zvedněte, střídavě přitahujte k tělu křížem levou a pravou nohu. Mezitím jděte do širokého podřepu. Opakujte na každé noze 15krát.
 3. Zpevňující posed
  Usedněte do tureckého sedu a chodidla dejte k sobě. Hřbet zůstává vyrovnaný, ale zároveň se prohýbejte plynule dopředu. Hlavu skloňte co nejníže. Vydržte 30 sekund a pak se na pár sekund uvolněte. Opakujte 15krát.
 4. Běh
  Co se týče tvarování nohou, běh je naprosto bezkonkurenční. A dobrou zprávou je, že i když nepatříte do kategorie vyznavačů tohoto sportu, stačí, pokud mu budete věnovat 10 – 15 minut denně a výsledky uvidíte.

Ano, i přesto, že se nohy a zejména vnitřní stehna, řadí mezi problematičtější partie, dokážete na nich skutečně zapracovat rychle, intenzivně a velmi efektivně. Tak co, jdete do 7 denní výzvy na změnu?

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články