Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Vlny se žehličkou jsou přežitek! Oblíbený kadeřník našich hvězd vyvrátil několik BEAUTY mýtů

Stará a o vlasy mnohým známým tvářím slovenského i českého showbyznysu, které se k němu pravidelně vracejí. Dnes nám prozradil, jaké chyby nejčastěji ženy při péči o vlasy dělají a jaké vlasové trendy teď letí nejvíce.

Šikovné ruce kadeřníka Janka Molnára se za poslední měsíce postarali o změnu image Jasmin Alagic, Ivany Gáborík, Nely Pociskové a mnoha jiných známých krásek, které jeho salon navštěvují pravidelně.

Každá z nás chce mít pěkné vlasy, je to přece koruna krásy, ale někdy nevíme jak toho dosáhnout. Pokud chcete vědět, co je správné a co ne, přečtěte si náš rozhovor.

Ján Molnár prozradil, jakých chyb se často dopouštíme a na co bychom si měli v rámci vlasové výchovy dávat pozor …

Janko, jaké účesy letí v tomto období nejvíce?

Světové trendy vždy vycházející pro všechny typy vlasů. Není pravdou že by jen jeden účes by byl trendy vzhledem k tomu, že dělám spoustu Fashion Week, salón Ján Molnár má vždy půl roku dopředu přehled co je trendy. Je pravda že některé styly „vykukují“, jak je long bob, nebo ve spojení s barvou, jako je balayage.

Jaké produkty na vlasy by neměly chybět každé ženě?

My máme preferované značky které používáme, protože jsou nejlepší na světě, určitě by tam neměla chybět základní péče šampon a nějaké regenerační maska.

Je důležité vlasy před tepelnou úpravou chránit nějakým olejem, nebo speciálními produkty?

Určitě třeba vlasy chránit, ne ale oleji. Oleje většinou nechrání vlasy před teplem, takže je lepší použít produkty v jiných formách než spreje či báze na vlasy.

Jaké vlny jsou aktuálně v kurzu?

Nadále přetrvají vlny, které jsou i doménou našeho salonu Ján Molnár „beach waves“. Jsou populární už několik let a stále si jejich klientky nevědí vynachválit. Působí přirozeně a zároveň upravené.

S čím se dají dělat nejkrásnější vlny a proč?

Doporučuji používat pouze kulmy. Hodně dám si dělá kadeře se žehličkou, ale tento způsob já osobně nedoporučuji. Kulma zachová objem a texturu vln, která je důležitá při těchto nových trendech. Žehlička je z mého úhlu pohledu spíše zlozvyk.

Přizpůsobujete při tepelné úpravě vlasů vždy teplotu na žehličce či kulmě podle kvality a kondice vlasu?

Ne, vždy se používá nejvyšší teplota.

Které střihy jsou aktuální nejpopulárnější?

V současnosti je to střih nazýván long bob. Za poslední měsíce jsem takovou přeměnu dělal například Jasmine Alagic, Nele Pociskové, Veronice Vágnerová, ale v minulosti i dalším dámám například Ivance Gáborík.

Je pravda, že čím častěji vlasy podstrihávame, tím rychleji rostou?

Není. Klientky to tak často vnímají, protože je třeba podstrihávať vlasy kvůli rozštěpeným koncem, tím pádem působí zdravější a hustší. Jde však spíše o optický klam, nerostou rychleji.

Kterých chyb se při péči o vlasy nejčastěji dopouštíme?

  • výběr nesprávného salonu
  • neodborný přístup v péči o vlasy
  • spálení vlasů neodborným barvením, z estetického hlediska to vypadá nepřirozeně

Nechají si zákaznice od vás poradit, nebo přijdou se svou vizí, od které se nedají rozmluvit?

Jsme známý vkusem a odborností, jako např. balayage, pro který nás vyhledávají. Poskytujeme poradenství a diagnostiku, který nabízíme zdarma. Takže většinou si nechají poradit.

Zvyknou Slovenky experimentovat nebo jsou spíše konzervativní?

Rady experimentují, nastavujeme je, abychom uchovali zdraví vlasů a osobitý styl každé ženy, větší změny by měly být co nejméně tak jednou za půl roku, to je moje doporučení.

Které barvy vlasů „letí“ nejvíce?

Přirozená balayage a pestrost letošních trendů způsobuje že se setkává naturalita s úplnými extrémy a to vybieľovaním vlasů.

Co v rámci péče o vlasy považujete za nejdůležitější?

Záleží od poškození vlasů, správná diagnostika, určení problému, zda je to vnitřně porušení, problémy s hydratací ve vnitřním porušení vlasu, dvě základě kritéria, od kterých se odvíjejí další problémy.

Věděli byste na základě vašich dlouholetých zkušeností ženám říct nějakou radu nebo tip co se týče vlasových trendů či a péče o ně?

Neexperimentovat doma a nechat si poradit od odborníků, žádné domácí recepty (vajíčko s olejem na 1000 způsobů nefungují), molekuly těchto domácích produktů nevědí vyléčit vlasy.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články