Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Volnost jako hlavní kritérium pohybu: Vzdušné, nabírané, či s volány.

Šaty jsou prvkem, který zdůrazňuje ženskost, čistotu a přidává v neposlední řadě na sexappealu. A přitom vůbec nemusí být kopírující siluetu, právě naopak. Nosí se ležérnost, uvolněnost a svoboda.

Přinášíme vám jarní inspiraci šatů, která nás z pouličních „street style“ look zaujala nejvíce. V kurzu je volnost, svoboda, sexy střihy, ale zejména jiskra. Zazařte pomocí správně zvolených šatů a vaše krása se rozkvete v plném proudu. Tyto kousky považujeme za velmi stylové a také oku lahodící.

Něžnost a dievčenskosť jako synonymum nové doby
Tento střih, zkrátka v člověku evokuje jemnost, dievčenskosť a grácii. Jarní trend, který zde byl již i minulou sezónu, rozhodně nesměřuje do pozadí. Právě naopak. Takový kousek je „must have“.

Pokud tyto šaty převážete páskem, dokonale vám vytvarují trup a jemně zvýrazní držení těla. Nebojte se v tomto případě ani vzorů a různých aplikací. K bohémskému looku, který je nestárnoucí, to patří.

Ženský aspekt elegance na prvním místě
Provedení odhalených ramen a vosího pasu je něco, co už na první pohled upoutá. Dokonalá ukázka toho, že na atraktivitě, nepřidávají jen krátké délky a velké výstřihy.

Tento elegantní model, si klidně můžete obléknout do práce, ale i na narozeninovou párty. Vězte, že vždy zazáříte.

Hra s geometrií
Projevte svou ženskou stránku, velmi působivými jarními šaty v jemných tónech, s prvky geometrie, které omladí a dodají vám dokonalý look.

Pokud chcete být nezaměnitelně přitažlivé a zároveň elegantní, vsaďte na tento kousek. Decentně odhalen rozparek na noze, zda zvýrazněný pás jsou znaky, které zaručeně zaujmou.

Nejen pohodlné, ale i trendové a chic
Móda inspirovaná pánským světem, si našla své uplatnění iv aktuálních fashion trendech a dokonce tento prvek, víte využít ik molům variacím.

Pokud chcete vytvořit ležérní look, minimalistické šaty v midi délce, v kombinaci s pánskou bílou košilí, vytvoří krásnou symbiózu. Za nás rozhodně ano. Nejen pohodlné, ale i trendové a chic.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články