Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Všechna tato místa máte na dosah vlakem: Budete si v nich připadat jako hrdinky z filmu Sex ve městě

Pokud patříte mezi milovnice, módy, designu a gastronomie, víme, kde si přijdete na své. Tato místa jsou skutečně exkluzivní a uspokojíte na nich všechny své smysly. No a skvělým bonusem je, že se na ně dostanete do pár hodin.

Není nad to vychutnat si babskou jízdu ve společnosti svých přítelkyň. Všechny si čas od času potřebujeme vydechnout od manželů, dětí a běžných povinností. A všechny velmi dobře víme, že takové okamžiky jsou mimořádně vzácné. Proto je důležité užít si je skutečně ve velkém stylu. Občas třeba popustit uzdu fantazii, volnosti a strávit společný čas ve velkém stylu. Na těchto místech si budete připadat jako hrdinky Sexu ve městě. Postarají se tu o vás totiž přímo pohádkově.

Vídeň
Jedinečný a luxusní hotel Palais Hansen Kempinski Vienna je bezpochyby perfektním výchozím bodem na váš nezapomenutelný girl trip. Nachází se přímo v centru města na známém bulváru Ringstraße, jen 10 minut od Dómu sv. Štěpána. Užijete si tu nákupy, skvělou kuchyni a pohádkové spa, kde vás opravdu rozmazlí. Pokud patříte mezi milovnice umění, historie a designu, muzeum Sigmunda Freuda, zda Dunajský kanál s množstvím stylových barů, najdete jen 5 minut pěšky od hotelu. Do barokního parku Augarten se zase dostane během 10 minut. No a z nedaleké stanice metra Schottenring to máte jen na skok k zámku Schönbrunn. Zde budete mít místo jako na dlani, se vším, co k němu pětinu.

Budapešť
Tento hotel patří jednoznačně mezi naše favority. New York Palace, The Dedica Anthology, Autograph Collection se nachází v elegantní budově z 19. století, v srdci Budapešti, poblíž Opery a Andrássyho bulváru. Samotným srdcem hotelu je proslulá kavárna New York Café, s nádhernými freskami a pozlacenými štukovými sloupy. Snoubí se zde luxus s tradicemi a věřte, že široko – daleko vám nepřipraví lépe drinky jako tady. Elegantní bar s živou klavírní hudbou je jen jakousi pomyslnou třešničkou k dokonalosti. V restauraci Salon Fine Dining si rozhodně vychutnáte tradiční maďarské jídla, které jsou výjimečné. Navíc, tato restaurace získala v roce 2013 ocenění od gastronomického průvodce Gault Millau. Pokud milujete procházky městem, chcete si užít nákupy a nezapomenutelnou atmosféru, tady jste na správné adrese.

Praha
Věřte, že na tomto místě nic není nemožné. Hotel Four Seasons se nachází v samotném srdci Prahy a nabízí ten nejromantičtější západ slunce, s výhledem na Pražský hrad a Karlův most, jaký si dokážete představit. O prvotřídním servisu, tu snad ani netřeba říkat, ten je samozřejmostí. Prolínají se zde starodávné architektonické prvky s luxusním moderním zázemím. K historickým památkám, jako je Karlův most, Staroměstské náměstí a Malá Strana, se dostanete pěšky za 5 minut. Pražský hrad se nachází 1,5 km, no a Praha 1 je skvělou volbou pro ty, kteří se zajímají o historii, architekturu a kulturu.

Bratislava
I naše hlavní město má místa, která rozhodně stojí za to. Takové ty, kde se každé vaše přání promění na skutečnost. A to nebudete potřebovat ani Popelčiny tři oříšky, či zlatou rybku. Grand hotel River Park, A Luxury Collection Hotel, který se nachází v centru Bratislavy, přímo na břehu Dunaje je tím místem, kde se sny stávají realitou. Nechte se hýčkat v unikátním Zion Spa Luxury, které je místem požitků. Vstupte do světa podmanivého designu, který přináší moderní a exkluzivní prostor, kde si přijdete na své. Elegantní a zároveň velmi chic hotelová restaurace RIVERBANK, představuje koncept kuchyně založené na kvalitních surovinách od lokálních dodavatelů. Vychutnejte si tu výjimečné menu v příjemné atmosféře. Věřte, že to bude stát za to. No a historické centrum Prahy je vzdáleno pouze na několik minut od hotelu, takže můžete objevovat, poznávat a ochutnávat hlavní město doslova z první linie. Uvidíte, že prostorné, luxusně zařízené pokoje, vám poskytnou ideální místo k odpočinku během vašeho výjimečného babské víkendu. Nás mile překvapily nejen jedinečným designem, ale i opravdovou útulností. Pokud preferujete výjimečnost a rádi si dopřejete komfort, zde to najdete vše pod jednou střechou.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články