Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Zažijete s nimi vášeň, jako s nikým jiným. Dominantou těchto tří znamení je to, co se odehrává v ložnici

Vše se dá naučit. Jsou však přece jen věci, z nichž mají někteří z nás uděleny ještě předtím, než to sami stihnou poznat.

Býk
Lidé, kteří se narodili v tomto znamení, jsou považováni za největších milovníků. Zažijete při nich to, co při málokom – Býci jsou totiž mimořádně chápaví a už při jemném označeních vám dokáží jakoby číst z mysli a tím pádem splnit vám i ty nejtajnější přání. Nemusíte se bát, že by při sexu dívali na své potřeby, právě naopak – častokrát jejich totiž rajcuje právě touha uspokojit svého partnera víc, než cokoliv jiného. Nemluvě o tom, že i když se tato znamení zdají příliš chladné a tvrdohlavé, v posteli poznáte jejich stránku, o které jste netušili – jemného, ​​citlivého a vášnivého milence.

Nejdůležitější při Býku však je to, abyste na něj v ničem netlačily. Nechte všemu volný průběh a nesnažte se věci naplánovat – jinak je dost pravděpodobné, že ztratí chuť pro milování s vámi. Pokud jste sama narozená v tomto znamení, zkuste vsadit na svou největší přednost a to různorodost. Zkuste váš milostný život obohatit například o kostku poloh či knihu kamasutry, která přinese radost nejen vám, ale i vaší polovičce.

Rak
Už odjakživa je Rakem připisována citlivost. Ta je pro ně nezbytná i za dveřmi ložnice, nejlépe v podobě předehry. Pokud si partnera narozeného v tomto znamení získáte a ukážete mu, že pro vás hodně znamená, máte se na co těšit. Toto znamení je schopné udělat to, co vám uvidí na očích a můžete si být jisti, že sex s Rakem nebude nikdy žádným stereotypem. Jinak věděli jste, že právě toto, na první pohled citlivé a něžné znamení, se dá přemluvit téměř na cokoli? Nuže, pokud toto není jeho výhoda, tak už nevíme co!

Pokud jste se narodili v tomto znamení a stále máte pocit, že se nedokážete zcela uvolnit, zkuste se promluvit s partnerem. Často totiž za vaši nedostatečnou důvěru mohou mylné představy o sobě samém, které vám partner nepochybně vyvrátí. Nezbavujte se o sex ani o jeho požitek, právě vaše znamení si totiž milování dokáže užívat nejvíce.

Vodnář
Jednou z hlavních charakteristických rysů dalšího znamení je jeho tvořivost. Ta se projevuje i v posteli – Vodnáři mají neustále chuť experimentovat, což je zárukou, že jejich sex není nikdy nudný a už vůbec ne stereotypům z povinnosti. I díky tomuto překonáváte vlastní limity a milování posouváte stále na vyšší úroveň. Sex, který jste si naplno neužili, pro vás není uspokojivý a v případě, že se taková situace s partnerem opakuje, jste schopni ho i nahradit. To je vaší výhodou, ale i nevýhodou – v první řadě díváte na vlastní potřeby, až tak na potřeby své polovičky.

Pokud chcete dosáhnout o něco plnohodnejší a Lesia sex, doporučujeme přihlížet i na potřeby vašeho partnera. Rozkoš, kterou mu způsobíte, totiž bude úměrně působit i na tu vaši.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články