Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Ženy, které nejčastěji svádějí ženáče, mají jedno společné. Nejde přitom o žádné šlapky

Řešit nevěru nechce nikdo z nás, ale přece jen, jestli se nám to líbí nebo ne, z času načas jí musíme čelit. Většina žen, když se ocitne v situaci, že je podvedená, je v domnění, že automaticky jde o ženu lepší, hezčí, dokonalejší. Ale to, co je pro nás dokonalejší, pro jiného nemusí být a konec konců je to spíše úhel pohledu.

„Zažila jsem, že mě můj muž podvedl se svou bývalou. Později jsem zjistila, že z její strany to bylo záměrné, protože se dozvěděla, že její otec si našel milenku – ženu ve věku své dcery. Nevěděla se vypořádat s tím, že takto zahnul její mámě a je jako rodinu opustil kvůli její vrstevnice. Jediné, co chtěla bylo, pomstít se všem, kteří jsou ve vztahu … Nakonec jsem ráda, že jsme se kvůli ní s partnerem rozešli, i když v ten moment jsem z toho byla nešťastná, i tak nám to neklapalo. Žena, jako je ona, je však politováníhodná, „prozradila Lenka (31).

„Pamatuji si na nejhorší den v mém životě. Den, kdy jsem odhalila nevěru svého muže, máme spolu dítě. Slečnu, se kterou mě celou dobu podváděl, jsem si vyhledala a kontaktovala jsem ji. Po delším rozhovoru mi bylo jasné, že jde o zoufalou dívku, která zažila několik rozchodů a z trucu vůči mužům se rozhodla rozbíjet manželství. Ne, nebylo mi jí líto, ale byl to jasný důkaz toho, jaké ženy jsou tohoto celého schopné. Dříve či později i ony budou mít rodinu a mnohdy jim to i karma vrátí a pocítí, jaké to je, „otevřeně přiznává Eva (35).

„Můj muž byl dobře situovaný a celý život se kolem něj točily modelky. Přesto mě podvedl s obyčejnou ženou z venkova, na pohled ničím extra. Tato dívka bez problémů spávalo s ženatým mužem a víte, proč? Neboť měla třicet a její rodiče trvaly na tom, aby šla do města a našla si zabezpečeného muže, který se o ni postará. V překladu, přijde na bílém koni, požádá ji o ruku, zajistí velkolepou svatbu a budou mít kopec dětí. Ano, v takovýchto domněnkách někteří lidé dodnes žijí a je jim jedno, že jejich dcera má sbalit ženatého muže, nedejbože takového, co má i děti. Z jeho strany to byla zase touha postarat se o nevinnou, bezbrannou bytost. Muži se však nechají velmi snadno oklamat, „popisuje svou zkušenost Kaja (29).

Věřte nevěřte, ve skutečnosti touží po lásce a nevědí si najít vztah
To, co spojuje většinu takových žen je neštěstí. Neštěstí z předešlých vztahů, nízké sebevědomí a touha po skutečné lásce, rodině. Ženy tohoto typu jsou často velmi zoufalé a v tom momentě ztrácejí páteř. V daný moment myslí jen na sebe a na to, že když už se jim podaří navázat kontakt s někým, kdo se jeví, že by se o ně věděl postarat, je jim jedno, že daný muž má rodinu. Ztratí jakékoliv zábrany, hodnoty …

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články