Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Ani páté zásnuby nevyšly. Jennifer Lopez se rozešla se svým snoubencem

Zpěvačka Jennifer Lopez patří k nejkrásnějším ženám světového showbyznysu. I když o pozornost mužského pohlaví nemá nouzi, stále nenašla toho pravého …

Když se slavná zpěvačka dala dohromady s bývalým baseballovým hráčem Alexem Rodriguezem, jejich vztah nevyvolal žádné výraznější vážně. Pozornost však dvojice dostala díky zásnubám, které přišly po dvou letech randění a to nejen kvůli radostné události, která měla přijít. Důvodem byl i fakt, že se v médiích objevila zpráva o tom, že Alex popovou divu podvádí.

Alexův bývalý spoluhráč totiž vyšel ven se šokující skutečností. „Dívám World of Dance a zajímalo by mě, jestli JLo ví, že ji Alex podvádí s mou ex manželkou. Chudák dívka, netuší, kdo ve skutečnosti je, „napsal na sociální síť Twitter, čímž se strhla obrovská vlna médií. Dvojice ji však ustála a Jennifer se vyjádřila, že svému snoubenci věří.

odložená svatba
Navzdory drbům a nepřeje komentářem se dvojice rozhodla pro společný život. Svůj vztah chtěli pochopitelně potvrdit i oficiálně – a to honosnou svatbou v Itálii. „Když mě požádal o ruku, blíše mi hlavou, že vlastně už o pár měsíců bude svatba, “ přiznala v jednom z rozhovorů latinsko-americká zpěvačka. I když informace okolo jejich velkého dne tajili, blízký zdroj z okolí dvojice prozradil detaily. „Chtěli se vzít přes léto v Itálii. Všechno už bylo připraveno a zaplaceno, “ uvedl pro americké média zdroj a dodal, že obřad by se měl dít hned po tom, jak se situace v Itálii zlepší.

Tuto informaci potvrdila i samotná zpěvačka během online vysílání se známou moderátorkou DeGeneresovou. „Pandemie naše svatební plány trochu ovlivnila. Upřímně řečeno, nevím říct, co se stane a nevím ani žádné fixní data. Tak, jako zbytek světa, i my čekáme, “ přiznala JLo ještě pár měsíců dozadu. „Pokud máme být spolu do konce života, tak nač spěchat? “ Dodala naivně myslíc si, že právě s Alexem stráví zbytek svého života.

nečekaný konec
Už právě tam však měly vznikat malé pochybnosti ze strany zpěvačky, která podle deníku Eonline vztah ukončila. Bývalý sportovec byl přesto, že měl po svém boku jednu z nejkrásnějších žen světa, spojován s mnoha slavnými ženami. Klepy tak neutíchali ani po dlouhých měsících vztahu, právě naopak. Zdá se tak, že alespoň jedna z nich byla pravdivá, nakolik se JLo rozhodla vztah razantně ukončit. A to i přesto, že před několika dny přidávali zamilované fotografie na sociální sítě či spolu strávili romantický výlet na Valentýna.

„Jennifer vztah ukončila. Po měsících otázek a hádek pochopila, že už mu nemůže věřit, “ prozradil zdroj z blízkého okolí. Fanoušci momentálně spekulují, co je skutečným důvodem rozchodu, respektive, kdo …

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články