Pondělí, 17 ledna, 2022
aktualne

Klobouk jako koruna osobnosti: Tyto variace byly IN kdysi a populární jsou i dnes

Klobouková móda, prošla vrámci několika staletí obrovskými změnami. Měnil se jejich vizuál, použité matriálů, no faktem zůstává, že dámy vždy nosili klobouk. A to...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Danae Mercer ukazuje skutečnou ženskou krásu: bourá mýty instagramové reality a přesvědčuje ženy, aby byly sami sebou

Ačkoli sama roky bojovala s poruchami příjmu potravy, dnes se snaží mladým ženám otevřít oči. Nemá problém ukázat celulitidu, strie a svou autentičností si získala přízeň po celém světě.

V dnešní době se zdá, že občas jde o jakýsi hon za krásou. Ženy se předbíhají v tom, aby zaujaly, chtějí být obdivovány, žádané a to i na úkor vlastní spokojenosti a sebevědomí. Prvořadý je pro ně totiž názor okolí a až potom se zaměřují sami na sebe. Mladá a talentovaná novinářka, Danae Mercer se rozhodla ukázat ženskou krásu se vším, co k ní patří. S nedokonalostmi, které jsou její neodmyslitelnou součástí.

Sama se věnujete novinařině, no vedle toho, otevíráte na dnešní dobu i tak trochu tabu témata. Zdá se totiž, že ženská krása, dostala vrámci instagramovej reality úplně jinou podobu. Jak to vnímáte?
Ano, sociální sítě mění náš pohled na to, co je skutečné a co se nachází jen v rovině představ. Právě na to se snažím poukázat. Hodně víte zakrýt filtry, dobrým světlem, úhlem pohledu. Vše je právě o něm. O tom úhlu. A je důležité aby si to ženy sami uvědomili a začali se vnímat takové jaké jsou.

Na jednom záběru jsem se záměrně naklonila do stínu. Měkčí světlo ukrývá mou celulitidu a vyhlazuje většinu mých strií. Je to mimořádně lichotivé. Na druhé fotografii jsem autentická a nezamýšlel se nad tím jako působím. Moje boky a stehna jsou na slunci. Hrudky a hrbolčky jsou na výsluní.

Jen to pokud přijmeme sebe is nedokonalostmi, je pro nás jakousi propustkou ke štěstí. Věřte, že já velmi dobře vím, o čem mluvím.

Co pro Vás ženská krása znamená?
Přestaň se trápit nad tím, jestli se někomu líbíš a zda tě má rád. Ta správná otázka je – máš ráda samu sebe? O tomto je podle mě ženská krása. O sebelásce, kterou máme mnohé, v jakémkoli ohledu, problém dosáhnout.

Prošli jste si i náročným obdobím, bojovali jste s poruchami příjmu potravy, přesto, se vám podařilo dostat na druhou stranu a začít se vnímat jinak. Co Vám pomohlo?
Ano, já sama jsem měla roky, velký problém přijmout samu sebe. Připadala jsem si tlustá, i když se měla sotva 45 kilo. Trpěla jsem poruchou příjmu potravy a prošla jsem si tím vícekrát. Snažila jsem se být totiž dokonalá. Ne pro sebe, ale pro jiné.

A trvalo to až do momentu, kdy jsem pochopila, že dokonalost vytváří bariéru. Ukažte dnes někomu vaši nedokonalost. Ukažte mu svou pravou tvář. To vás posune dál. Jen to musíte pochopit VY. Nikdo jiný to za vás neudělá.

Jste jasným důkazem toho, že ženy se nemusí hrát na někoho jiného, ​​aby dokázali upoutat. Nepoužíváte filtry a dáváte návod jak se vidět jinak. Setkáváte se v tomto is kritikou?
Nikdy se nebudete líbit každému. S tím se musíte smířit. Je to normální a přirozené. S kritikou se potýkám každý den, jen už s ní vím pracovat. A to je také malé mistrovství. Naučit se to.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články