Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Dětský pokoj a nastávající maminka jako ze škatulky

Milé nastávající maminky! Pokud sháníte kojenecké oblečení a zařízení do dětského pokoje, měly byste vědět, že soustředit se na miminko je sice důležité, ale dobré je pamatovat i na sebe.

  • Vždyť přece víte, že to, co jíte vy, dostává i tělíčko vašeho nenarozeného děťátka. (Stejné to bude po jeho narození při krmení a kojení.)
  • Platí také, že jak se cítíte vy, tak se děťátko ve vašem bříšku cítí také. Abyste se vy i děťátko v bříšku cítili dobře, připravil pro vás internetový obchod eandílek.cz módu kromě mnoha dalších věcí také módu pro maminky.

Péče o dítě obnáší i nákup dětské postýlky, cestovní postýlky, multifunkční dětské postýlky, dětské kolébky, ohrádky pro děti

Od kočárku přes autosedačku až po mantinely do dětských postýlek

Říká se sice, že kupovat dětský kočárek předem se nemá, ale málokdo tuto pověru dodržuje. Dětské kočárky a také autosedačky na vás na eandílek.cz čekají stejně jako nebesa a moskytiéry do dětských postýlek, držáky nebes pro dětské postýlky, ozdobné volánky do dětských postýlek, peřinky do postýlek, polštářky do dětských postýlek, spací vaky, zábrany do postýlek, bočnice do dětských postýlek, bezpečné boxy do dětských postýlek, mantinely do postýlek, klíny do dětských postýlek, kolečka pro dětské postýlky, šuplíky pro dětské postýlky a další důležité potřeby.

Co všechno si ještě můžete připravit před příchodem děťátka na svět?

Prakticky všechno, co bude děťátko ke svému životu potřebovat. V prvé řadě by to však mělo být dětské a kojenecké oblečení, dětský proutěný košíknebo dětská kolébka čirovnou dětská postýlka. A také přebalovací pult, polohovací podložky do dětských postýlek, hnízdečka do dětských postýlek, kapsáře do postýlky, dětské matrace, dětské povlečení, dětská prostěradla, relaxační polštáře do dětských postýlek a dětskou ohrádku.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články