Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Pracovní oděv, pracovní obuv a pracovní rukavice pravidelně kontrolujte

Možná si právě teď užíváte zaslouženou dovolenou a na práci ani nepomyslíte. Jenže nic netrvá věčně. Dovolená uplyne jako voda a vám nezbude nic jiného, než si navléknout pracovní rukavice, nazout pracovní obuv a obléknout se do pracovního oděvu. Takový je prostě život – chvíli si užívat, cestovat a radovat se z volných chvil, pak se zase vrhnout do práce, aby bylo na další dovolenou. Ať už vykonáváte jakoukoli profesi, není od věci, si pracovní obuv, pracovní oděv a pracovní rukavice čas od času pečlivě zkontrolovat. S nástupem dovolené jste to pravděpodobně neudělali. Kdo by taky myslel na pracovní oděv, pracovní obuv a pracovní rukavice, když ho čeká dovolená v Chorvatsku, Černé Hoře nebo třeba Albánii?

Způsoby cestování jsou různé

Někdo nedá dopustit a na dovolenou v luxusním hotelu a leteckou dopravu. Někdo upřednostňuje autobusovou dopravu či vlak. Jsou ale tací, kteří se vydají na dobrodružnou výpravu vlastnoručně upravenou dodávkou, klidně v sestavě dva dospělí a dvě malé děti. I v tomto případě pamatujte na pracovní oděva pracovní rukavice. Nikdy totiž nevíte, zda se nebudete muset cestou pustit do nějaké menší opravy. Z České republiky do Albánie je to pěkných pár kilometrů. Možná si cestou budete chtít odpočinout a rozdělat ohýnek. I v tom případě se mohou hodit pracovní rukavice.

Pracovní oděvy a vybavení pro vaše outdoorové aktivity

Ať už před nástupem do práce po dovolené, nebo již s nástupem na dovolenou se vaplatí navštívit internetový obchod pracovniochrana.cz a pečlivě si projít jednotlivé kategorie. Kromě klasických pracovních oděvů, pracovních rukavic a pracovní obuvi naleznete také celou řadu oděvů a obuvi vhodných pro outdoorové aktivity. Třeba přesně ty, ke kterým se chystáte při cestě z Čech až do Albánie. Hodně šťastných kilometrů přeje pracovniochrana.cz.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články