Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Uhodnout věk této ženy nebude snadné: splést vás může jedna věc, díky které se však nakonec stala slavná

Caroline Labouchere nikdy netoužila po kariéře modelky a celý život měla jen jeden sen – mít rodinu a děti. Osud to však zařídil jinak a dnes ji obdivuje celý svět.

Britská modelka Caroline Labouchere vyrůstala v rozvedené rodině. Po tom, co je opustil otec, nedůvěřovala mužem a potřebovala jistý čas, aby se s tím vyrovnala. V dětství žila životem vyšší třídy s příjmem nižší třídy. Důraz se u ní kladl na chování a způsoby než na vzdělání. Možná právě proto dnes na nás působí s ohromnou dávkou grácie a elegance, kterou v sobě nosí už odmalička. Později se však zapsala do kurzů šití, vaření se zaměřením na možné manželství a děti. Nikdy netoužila po kariéře a její možnosti byly omezeny – v mládí k cestování a vydělání si peněz, později na to mít děti.

Provdala se za vojáka a s ním procestovala kus světa – žili v různých zemích a až ve dvaceti „domovech“. Pro Caroline není nic tabu a přiznala, že díky umělému oplodnění má dnes dceru Amelii a syna Maximillian.

Přečtěte si: Poznáváte na fotografii známou celebritu? V 70-tce popírá zákony přírody, vypadá stejně jako před 40 lety

Právě díky dceři se stala nakonec slavná a rozběhla kariéru. Amelia je totiž modelka a fotograf, který s ní spolupracoval, hledal přesně někoho jako je její máma.
V mládí však nikdy nechtěla stárnout a trpěla úzkostnými stavy a depresemi. Snažila se za každým vypadat tip-top a být pro své okolí dokonalá. Barvila si vlasy a líčila se. Tak jako většina žen. Caroline dokonce jistý čas pracovala jako nehtařce.
Ve svých dvaceti a třiceti letech začala proti stárnutí bojkotovat a to po svém. Postupně přiznávala své šedivé vlasy.

Uhodnete její věk?
Tak schválně, uhodnete její věk? Na pohled se vám totiž může zdát, že jde o šarmantní dámu, která má zřejmě úctyhodný věk a vypadá díky životnímu stylu velmi době. Něco na tom pravdy bude. Caroline totiž vede velmi aktivní životní styl a kromě pravidelného pohybu a cvičení si dává pozor, co sní. Například přiznala, že nikdy nejí snídani a nemá ráda sladká jídla. Raději si dá ovoce a zeleninu.

Při pohledu na její vlasy, však mnohým napadne, že má kolem šedesátky nebo až sedmdesátky. Opak je však pravdou. Caroline má 56. Málo? Hodně? Na to, jak vypadá?

Muži si myslí, že vypadá nastaro, ona se však proti tomu postavila
Už jsme si tak zvykli, že společnost očekává věčné mládí a ve snaze udržet si ji co nejdéle se snažíme „oklamat“ i sami sebe. Někdy k tomu přispívají komentáře žen a říká se, že právě ženy si dokážou ubližovat nejvíce namísto toho, aby se podpořily a byli si inspirací.

Muži v tom však mají také prsty. Caroline totiž prozradila, že muži si myslí, že vypadá nastaro a to i přesto, že je atraktivní dáma. Dělají to právě zmíněné vlasy. Caroline se však rozhodla přiznat světu, jak to opravdu je a ženy v jejím věku mají šedivé vlasy, pokud si je nebarví. Bourá tak tabu, které zde stále převládá a zároveň má odvahu vyjít s „kůží na trh“. Je přirozená, odvážná a svá. A právě to jí zajistilo kariéru modelky, a to i přesto, že až po padesátce. Ona sama však přiznala, že by jí to nikdy nenapadlo, protože nikdy neměla žádnou kariéru, dělala vždy jen proto, aby vydělala peníze na živobytí jako barmanka, aupair, či zmiňovaná nehtařce. Přesto se ocitla i na titulce Vogue. Klobouk dolů, tato žena má náš velký obdiv.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články