Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

20 nejúspěšnějších modelek, které prorazily za hranicemi

Slovenky patří mezi nejžádanější ve světě a tady je důkaz!

Mladé, krásné a charismatické! Díky jejich jedinečnosti a dobrému managemntu se jim podařilo prorazit ve světě modelingu a módy.

Co mají společného Viera Schottertová, Linda Nývltová, Michaela Kociánová, nebo Stan Stanislavová? Všechny začali svou kariéru soutěží Elite Model Look!

Již přes téměř 30 let je Elite synonymem skvělého managementu Slovenské modelek a soutěž Schwarzkopf Elite Model Look nejúspěšnějším projektem vyhledávání nových tváří. Objevila modelky jako Ivona Hlavatá, Viera Schottertová, Natália Zavillová, Ivana Vančová, Petra Chanátová, Kristína Chrasteková, Linda Nývltová, Adriana Čerňanová, Alena Martanovičová, Denisa Dvončová, Erika Palkovičová, Michaela Kociánová, Michaela Hlaváčková, Sasha Gachulincová, Zuznana Kopuncová, Barbora Brušková , Baya Koláriková, Viki Ortner, Dorota Kullová, Barbora Stanislavová.

Tyto úspěšné ženy, které reprezentují Slovensko, a jsou často známější v zahraničí než doma, předváděli pro těch nejprestižnějších návrhářů, či módní domy jako například Karl Lagerfeld, Dolce & Gabanna, Marc Jacobs, Prada, Celine, či Calvin Klein. Objevily se na titulkách časopisů jako Vogue, Elle, Harper Bazaaz, L’officiel nebo Number. Jejich obličeje ozdobili kampaně Miu Miu, Dior, Chanel, Vivienne Westwood, Wonderbra a stovky dalších.

Pokud se i ty chceš stát další slovenskou topmodelkou, přijď na casting Schwarzkopf Elite Model Look už koncem září!

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články