Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Obrovský úspěch českého modelingu. Prohlídku Versace v Miláně ovládli tyto dvě nové mužské tváře

Martin Burian a Sebastian Klimeš, z domovské agentury Elite Prague, jsou vítězové národních ročníků soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro Českou republiku. Pod taktovkou Donatelly Versace měli chlapci možnost pracovat s topmodelkami jako je Gigi Hadid, Bella Hadid, Irina Shayk nebo italská topmodelka Vittoria Ceretti.

„Jsem na kluky velmi hrdý, je až neuvěřitelné, že se dostali do kabiny 12-ti mužů, kteří byli vybráni z celého světa,“ prozradil ředitel Elite Model Management pro ČR a SR, Saša Jány.

Mužský modeling přitom z roku na rok sklízí jeden úspěch za druhým. Již brzy se budou konat i castingy na nové tváře a mladých mužů, zájemců o modeling stále více přibývá. „Jsem rád, že Schwarzkopf Elite Model Look jako platforma hledání nových tváří potvrzuje svou vedoucí pozici ve vyhledávání modelek a modelů nejen ve světě, ale i v Česku,“ dodává ředitel soutěže Samla pro ČR a SR, Saša Jány.

Sebastián Klimeš přiznal, že je to pro něj dosud největší profesní zkušenost
„Prohlídka pro Versace byla pro mě ta největší profesní zkušenost, kterou bych dopřál každému. Díky ní jsem se hodně naučil o profesionálním modelingu, „prozradil Sebastián Klimeš, který nejdříve nevěděl, co má od samotné show očekávat, zda zapadne a jak vlastně pracují ti nejlepší z nejlepších.

„Díky tomu, že nešlo o běžnou prohlídku a natáčelo se celý den, jsem měl možnost se se všemi promluvit, poznat lidi z různých koutů světa a při samotném natáčení vidět modelky a modely, kteří na vyzvání režiséra začali před kamerou bezproblémově dělat různé pózy a výrazy, které spíše připomínaly tanec, „dodal na závěr.

Martin Burian cení, že měl příležitost poznat Donatellu Versace
„Prohlídka pro Versace byla pro mě nezapomenutelná zkušenost, kterou jsem si velmi užil. Kromě oděvů mě nejvíce zaujala scénografie a možnost vidět, jak se natáčí digitální show, profesionalita celého týmu mě velmi nadchla, „popsal své dojmy z prohlídky Versace podzim / zima 2021 Martin Burian, který zároveň dodal:“ Velmi si cením, že jsem měl příležitost poznat Donatellu Versace, která je moc fajn člověk. Jsem opravdu nesmírně vděčný za tuto příležitost. „

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články