Pondělí, 17 ledna, 2022
aktualne

Klobouk jako koruna osobnosti: Tyto variace byly IN kdysi a populární jsou i dnes

Klobouková móda, prošla vrámci několika staletí obrovskými změnami. Měnil se jejich vizuál, použité matriálů, no faktem zůstává, že dámy vždy nosili klobouk. A to...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Trojnásobná matka s tělem bohyně Michaela Hlaváčková: Stopy po těhotenství byste těžko hledali, známe její recept

Topmodelka Michaela Hlaváčková se na začátku léta stala trojnásobnou mámou. Stopy po těhotenství byste však na její postavě hledali těžko. Prozradíme vám, jak se udržuje ve formě.

Vnučka Olda Hlaváčka Michaela Hlaváčková se po rozchodu s otcem své dva syny loni vydala. Krásná topmodelka z agentury Elite Bratislava si vzala podnikatele Rasta Brezovská. V červnu se jim narodil synek, jehož nazvali Jurko, po svém svatebním svědkovi.

Na krásné vítězce soutěže Elite Model Look 2004 byste však marně hledali stopy po těhotenství! Jen pár měsíců po porodu má znovu štíhlou postavu, kterou jí mohou závidět mnohé 20-tničky. V čem jí její tajemství?

Kromě péče o tři syny a manžela se věnuje józe a pilates, ve kterém si udělala i mezinárodní certifikát BASI. Když Jurko trošku povyroste, těší se už na návrat do pracovního života jedné z nejúspěšnějších Slovenská topmodelek, která spolupracovala se světoznámými fotografy, módními návrháři a plnila titulky prestižních magazínů.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články