Pondělí, 5 prosince, 2022
aktualne

Nepodceňujte sílu spánku. Délka odpočinku je přímo úměrná vašemu věku

Vědci, jakož i doktoři, se shodují na tom, že neexistuje žádný jednotný čas, který by určil, kolik hodin spánku je potřebných. Každé lidské tělo...
PR článek

Mohlo by Vás zajímat

Vyzpovídali jsme vítěze Schwarzkopf Elite Model Look 2020: Co od vysněné práce očekávají?

Jsou mladí, sympatičtí a pracovití. Teprve nedávno jsme se dozvěděli jména vítězů prestižní soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2020 a my vám je dnes představíme o něco lépe.

Adam Cmarko (19 let)
Mnoho chlapů potřebuje nabrat jakousi odvahu předtím, aby se přihlásili na casting. Co dodalo tu odvahu vám?
Nikdy jsem neměl ambice být modelem, nevěřil jsem, že bych mohl uspět. Za podporu vděčím hlavně rodičům. Asi bych se ani nepřihlásil, kdyby se se mnou nestavila moje mamina. Vyšlo to, a ona sázku vyhrála. 🙂

Neměli jste mírný strach?
Strach ani ne, spíše jsem si nevěřil, já a model a ještě k tomu slovenský vítěz? Tak to by mi v životě nenapadlo.

Jste sportovně založený člověk. Napadlo vás někdy, že byste se mohli věnovat i tomuto odvětví? Přece, je to docela takový slušný protiklad, tedy v přeneseném významu.
Pokud bych letos na soutěži neuspěl, plánoval jsem příští rok studium na Fakultě tělesné výchovy a sportu, chtěl jsem být učitelem tělesné výchovy. Co v budoucnu nevylučuji, uvidím, jak budu úspěšný v modelingu.

Výhra v takové soutěži vám nepochybně zamíchala karty v životě. Jak vidíte teď vaši nejbližší budoucnost, čemu se chcete věnovat primárně?
Je to pro mě velká výzva, vím, že to nebude jednoduché (odloučení od rodiny a přítelkyně) na nejbližší roky. Pokud budu úspěšný, chci se primárně věnovat modelingu. Když jsem se už dal na tuto cestu, tak věřím, že to zvládnu.

Na co se nejvíce těšíte?
Těším se na cestování a poznávání nových kultur, nové lidi. Odmalička jsem snil, že budu hodně cestovat. Zatím nemám za sebou mnoho modelingových zkušeností, ale díky focení jsem už měl možnost zjistit, že mě to velmi baví.

Zuzana Hodáková (19 let)
Zuzana, vy máte 19 let, což sice není na modeling pozdě, ale většina modelek začíná v dřívějším věku. Proč jste se přihlásili až teď, respektive – co vás k tomu motivovalo?
K přihlášení mě motivovala moje mamina, která mi ještě dříve říkala, že na to určitě mám, a že bych to měla zkusit. Nicméně já jsem vůbec neměla odvahu přihlásit se, a vůbec jsem si nevěřila, že by se mi podařilo uspět, takže jsme to nechali tak. Teprve později v 17ti, jsem si řekla, že to aspoň jen tak ze srandy ještě zkusím. A podařilo se. Na ten den, kdy se mi ozvali z agentury nikdy nezapomenu.

Ve svém věku máte, předpokládám, o trochu reálnější a zároveň větší přehled než vaši mladší vrstevníci. Co od modelingu a celkově od své modelingové kariéry očekáváte?
Popravdě, jsem velmi ráda, že jsem s modelingem začala až takto později. Teď jsem mnohem rozumnější a mnohem zkušenější než předtím. Osobně si sebe neumím představit, kdybych začala dělat modeling už od 14ti, protože tehdy jsem byla ještě strašně nevyspelá. Co se týče mé modelingové kariéry, chtěla bych se stát uznávanou modelkou nejen tady u nás na Slovensku, ale i v zahraničí.

Vy máte ambici stát se učitelkou. Kdy však přišla ta druhá kombinace, stát se modelkou? Upřímně řečeno, je to totiž dost netradiční kombinace …
Už na základní škole jsem toužila být učitelkou a pracovat s dětmi. Nad modelingem jsem vůbec neuvažovala tuším až do 14ti, dokud mě mamina nezačala přemlouvat. Až od té doby mi to začalo pomalu vrtat hlavou. Začala jsem si prohlížet různé módní časopisy, či světoznámé modelky na Instagram, a docela mě to zaujalo.

Nyní, když jste vyhráli soutěž, předpokládám máte nějakou představu o tom, co byste jednou v tomto odvětví chtěli dosáhnout. Prozradíte nám to?
Mým velkým snem je předvádět na Fashion Week, a to hlavně v Londýně (jelikož tuto zemi nejvíce zbožňuji) a taktéž i v New Yorku, Paříži či v Miláně. Myslím, že by to byl neskutečný zážitek. A také je mým velkým snem focení pro světoznámý magazín Vogue.

Velmi mě zaujal také váš životní styl – konkrétně to, že jste vegetariánkou. Kdy jste se na tuto cestu vybrali? Předpokládám, že to souvisí is ekologií …
Na tuto cestu jsem se vybrala zhruba před dvěma lety, když jsem se začala zajímat více o zdravé stravování a celkově o ten zdravější životní styl. Maso mi popravdě nikdy moc nechutnalo, a jelikož mi mléčné výrobky způsobovaly později i nepříjemné křeče, rozhodla jsem se, že vyzkouším přejít na veganství. A musím říci, že toto rozhodnutí vůbec nelituji, protože odkdy se takto stravuji, tak mám mnohem více energie než dříve, a v myšlení jsem mnohem více optimističtější.

Latest Posts

PR článek

Nejnovější články